Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell bemutatkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell bemutatkozni egy gyereknek?

Figyelt kérdés
Először találkozunk,párom előző kapcsolatából született lánya. 8éves. Jó tanácsok? Mire figyeljek?
2017. jún. 9. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
ne akarj az anyja lenni.. legyél vele közvetlen, de érezze azért, hogy felnőtt vagy
2017. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Isten ments,hogy az anyja akarjak lenni. Az a nő egy borzalom,örülök hogy nem vagyok az. :D


Oké,legyek barátságos. De mi van ha elkezd sírni vagy közli velem hogy utál? Elég érzékeny vagyok én is. Egymás mellett zokogni nem egy vidám program.

2017. jún. 9. 11:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel arra,hogy lehet, nem kezeli jól apu barátnőjét és először nem lesz közvetlen.Arra viszont rákérdezhetsz a párosról,mit szeret és azzal a megfelelő alkalommal bevágódhatsz nála.
2017. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Én így kezdeném "szevasz te kis takony" és adnék neki egy nyakast hogy tudja ki a főnök. (Csak viccelek, nem kell megkövezni, igazából telibe talpalnám a gyereket)
2017. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd apuka bemutat. ;)

Ami fontos, h ne nézzétek hülyének a gyereket. Pl. ha rákérdez, h a szerelme vagy-e, ne kezdjétek el bizonygatni, h neeeeem, csak nagyon jó barátok... az nagyon gáz (velem megcsinálták anno, azért emlékszem).

2017. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok és 4,5 éves kislánnyal volt ilyen találkozóm. Őt mondjuk meg lehetett venni, csokival vagy játékkal. Igazából a párodnak kell ismerni a gyereket. Köszönsz a gyereknek de nem akarj semmit se erőltetni. Hol lesz a találkozó? Menjetek játszótérre vagy párod lakására vagy a lakásodhoz közeli parkba ahol a gyereket élmények érik. Nálunk az exem otthonában találkoztunk leültünk a nappaliban beszélgettünk (1-1,5m távolságból) Gyerek magától odajött és invitált játszani. Az anyja mondta neki,hogy most neki dolga van főznie kell neki vacsorát (persze kedvencét kapta) addig játsszon velem..
2017. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
7es rád férne egy felnőtt pszichológus....honnan tudod nem anyának kellett más pasi farkincája általi megerősítés hogy jó nő még apa a pénzért gürizett nyugaton?
2017. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bemutatkozol, nem erőltetsz semmit, hanem várod, hogy ő nyisson, játszol vele, ha invitál. Szerintem az elején a kínos kérdéseket átpasszolhatod az apukának, amíg te is jobban bele nem jössz, hogyan kell kommunikálni egy kisgyerekkel.
2017. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
anyu és apu évekig ölték egymást mire végül elváltak. (nem miattam) Anyucinak gyakran eljárt a keze is,dolgozni nem dolgozott soha,csak a megélhetési szülés érdekelte,most az anyjáéknál csövezik és a kutyának sem kell. a gyerek sosem volt pszichológusnál,nem kifejezetten szereti az anyját.
2017. jún. 9. 12:58
 10/12 A kérdező kommentje:
mondjuk ez nem tudom,miért releváns a kérdés szempontjából.
2017. jún. 9. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!