Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem a barátnőm pasijának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a barátnőm pasijának? Miért érzem így magam? 18/l

Figyelt kérdés

Eloszor is van baratom. Kb egy honapra ra hogy mi osszejottunk az egyik osztalytarsam/baratnom is talalt maganak valakit es mivel ugyan az a barati tarsasag ezert ot is elhozta "bemutatni" nekunk. O is hamar beilleszkedett, kerdezte is baratnom hogy mi a velemenyunk (mert akkor meg nem is igazan voltak egyutt) es mondtuk hogy huuu szuper pasi "tartsd meg". Igazabol nekem picit fura volt mert ismertem a fiut latasbol es parszor meg szemeztunk is vagyis azthiszem...

Az a dolog lenyege, hogy sokszor volt mar velunk, egyutt mentunk bulizni meg iszogatni es amugy is jofej de velem mindig szerintem megkulonboztetetten kedves volt. Persze nem nyomult de valahogy maskepp kozeledett mint szimpla baratsag ez egyertelmu. Pont a hatarvonalon egyensulyozik. De tenyleg nem tudom eldonteni neha, hogy most akkor mi ez? Akar valamit vagy szorakozik? Kicsit idosebb is baratnomnel (5evvel). De en ugy latom vele is jol elvannak ha O ott van vele foglalkozik. De ha kettesbe maradunk vagy ilyesmi le nem szall rolam. Meg sokszor bokol nekem, aranyos dolgokat mond, biztat de igazabol leginkabb csak viccelodunk mert tenyleg jol kijovunk, kabe pont ugyan olyanok vagyunk csak ferfiba meg nobe. Kicsit nekem is bekavart ez a dolog mert szerelmes vagyok a baratomba, de ra is sokszor gondolok de nem szerelembol hanem, hogy vajon mit akar. Nem hiszem, hogy rossz szandekbol csinalna egyszeruen csak ilyen...fura.


Neha nagyon rosszul erzem magam, hogy artok baratnomnek valahogy azzal, hogy pusztan letezem. Regebben mar volt egy kis mosolyszunetunk pasi dolgok miatt de az mar regen volt es mar egyikunk sem olyan mint akkor. Baratnom nagyon aranyos es szeretnem ha rendesen osszejonnenek mert megerdemelne egy normalis fiut. Csak itt van ez a furcsa viselkedes es nem tudom hova tenni. Nagyon jo vele lenni es nem akarnam megszakitani az ismertsegunket de ha megegyszer egy lelkizos hajnali beszelgetes utan "ugy" nez ram ahogy mult hetvegen akkor nem tudom mi lesz. Tenyleg nem tudom akarhat-e valamit egyszer ilyen egyszer olyan. Segitsetek legyszi mert nem tudom mit csinaljak :(


2017. jún. 9. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod, hogy többet akarhat, és tényleg ennyire jófej vagy, hogy így állsz a barátnődhöz, akkor szerintem a megoldás az, hogy próbáld kerülni azokat a helyzetekeet, ahol kettesben maradhatnátok.

Sokat hangoztasd a srác előtt, hogy milyen jól kijöttök a pároddal és hogy mennyire jól összeillenek ők a barátnőddel.


Néha ha így nyomatékosítasz egy kicsit előtte, szerintem jót tehet, mert veheti a lapot, hogy nálad ez kapufa.

Nem vagy nyitott arra, hogy elbillenjen a mérce feléd.

Elképzelhető, hogy tetszel neki és a baártnőd meg könnyen összejött... egyfajta ugródeszka a barátnőd hozzád. amennyiben a helyzet így áll, biztos vagyok benne, ha így határozottan kiállsz amellett, hogy nem vagy nyitott felé, ők sem maradnak együtt sokáig.


Ha peidg nem erről van szó, akkor meg fog maradni a barátnőd mellett.

Egy fontos: ez maradjon a te dolgod, ne beszélj róla se a párodnak, se barátnődnek még véletlenül sem, mert akkor az jön ki abból, hogy te is érdeklődsz utána, amiből soha nem fogod kimosni magad, és akármiért is fognak szétmenni a párod szemében te leszel a ribi a barátnőd meg téged fog utálni, hogy te kavartál be.

Ilyenkor mondják: hallgatni arany :)

2017. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légy korrekt. Amig a barátnőd pasija és neked is van párod, vred ki a fejedből...legyetek haverok , bár ígx nehéz lesz azt fenntartani...
2017. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Ha ennyire viszket kefélj vele félre, látom addig úgyse tudsz nemet mondani a lábad közének meg nem elég egy f_sz...

Lehet lepontozni, köszi :)

2017. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is le lehet, de már megint egy olyan kiscsaj, akinek a szomszéd fűje mindig zöldebb. Hihetetlen, hogy mennyi ilyen szánalmas alattomos nő nemű lény van mostanában. Mindig a foglalt pasi, mindig az kell.
2017. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!