Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi kellene csinalnom?

Figyelt kérdés
Az exemmel fel eve nem beszeltunk egymassal, csunyan valtunk el egymastol. Azota van baratom (de valami nem passzol bennunk, de szeretem), csak nincs meg az a tuz, vagy. Ellenben az exemmel, nala annal inkabb. Neki is volt vagy van kapcsolata nem tudom, de 2 hete mindennap ramir. Mindig elmondja, hogy sajnalja hogy igy viselkedett velem, remeli hogy az ido megfogja oldani, folyton celoz arra hogy majd ujra egyutt leszunk, nem mondja ki de ertem a celzast. Mi a celja? Megvaltozott volna? Miert most mikor mar 4 honapja kapcsolatban vagyok?
2017. jún. 9. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy mit kellene csinálnod?

1. Szakíts a pároddal! Ha valami hiányzik, akkor teljesen felesleges húznotok egymás idejét.

2. Lehet, hogy megvolt a tűz meg a vágy az exeddel, de valami miatt csak szétmentetek. Ilyenkor az ember hajlamos a szép emlékek kapcsán nosztalgiázni, de azért próbáld meg azokat a dolgokat is visszaidézni, amik miatt ez az egész nem működött. Biztos érdemes még egy esélyt adni a dolognak? Őszintén szólva ha csúnyán váltatok el egymástól, akkor ott alapjaiban volt valami gikszer a kommunikációban és a konfliktuskezelésben. Ez nem fog megoldódni attól, hogy fél éve nem beszéltetek.

2017. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs meg a tűz, "csak" szereted... szakíts.
2017. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!