Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok egy lányra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok egy lányra? Hogy küzdjem ezt le magamban?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Eleinte nem voltam féltékeny senkire, ugy voltam vele, hogy ugyis velem akar lenni. Most azonban hétvége óta rettentő féltékenység van bennem egy lány iránt. Megláttam a telefonján egy beszélgetést ezzel a lannyal. Semmi durva nem volt benne, képeket küldött neki hol van most meg irogatott, de a lány nem válaszolt, erre a baratom többször is rairt, hogy miert nem válaszol stb. Állítólag jóban vannak, régebben annyit mondott el rola, hogy nála 'nem aktualis' plusz a lánynak amugy is van barátja 3 éve. Kicsit elkezdtem nyomozni ezután a beszélgetés utan. Sok mindenre nem jöttem ra, csak hogy egymás legjobb barátait is ismerik, jóban vannak. Régebben említett valamit, hogy volt egy nagy szerelme de sose jöttek ossze, véleményem szerint ez a lány az. Folyamatos féltékenység van bennem, mar mikor ir nekem azon gondolkozom, hogy biztos a másik lánynak is irt. Hiába tudom hogy baratok, hiába tudom hogy van a lánynak is barátja es en is ott vagyok a baratomnak megis elkezdtem magam másodiknak erezni, olyan gondolataim vannak, hogy en csak egy szamár vagyon a történetben, mert nem jött neki ossze a lány. Hogy kuzdjem ezt le magamban? Le kene mert tudom hogy nem egészséges es állandóan ezen agyalok. Van valami tippetek? Nincs onbizalomhianyom, nem tartom magam rondanak, bár a testem a másik lanyehoz képest nem a legjobb, o tipikusan az a lapos has kondis test. Egyébként ilyen 5-6 éve ismerik egymást.

Van valami tippetek?:(

21/L



2017. jún. 9. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki a feltekenyseged, figyeld hogy viselkednek egymassal. Nekem az az erzesem hogy a csaj nem akar a parodtol semmit, max a parod tole, de ez idovel ugyis kibukik majd. Ha olyan jo baratok, akkor te is baratkozhatsz a lannyal, talan tobbet megtudsz rola es a kapcsolatarol. Ha vele minden okes, akkor csak a pardra kell odafigyelni. Amugy 4 honap nem hosszu egy kapcsolathoz, szoval meg ne tervezz hosszu tavra.
2017. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!