Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy ti megütköztetek azon, hogy valakinek van párja? Mert az illető olyasvalaki, akiről azt gondoltátok, hogy sohase lesz neki senkije?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Végülis igen van. 2 is. Első egy nem kívánt gyerek aki nagyon furcsa lett fiatal felnőttnek lelki gondjaihoz furcsa külsőt alakított ki magának. Bár a felesége se egy álom nő egy epilepsziás deszka idősebb is a pasitól, lényeg két olyan emberből akiről nem gondoltuk volna lett egy pár.

Másik srác egyke elkényezetett előnytelen külső (dagi) kocka kockulás helyett alkesz értelmes ügyes kicsit duci lány férje 1éve.

2017. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van pár informatikus ismerősöm, akik a két lábon járó sztereotípiák külsőre. Sportot nélkülöző test, divatot nélkülöző ruházat, szemüveg, igénytelen haj stb. Most kapásból 3 ilyen pasit ismerek, és mindnek komoly párkapcsolata van, az egyiknek menyasszonya. Furcsálltam kicsit, mikor megtudtam. És lányból is ismerek olyat, akinek olyan rémes a személyisége, és olyan sötét, hogy nem gondoltam, hogy értelmes pasi sokáig kibírná, de még is. Erre mondják, hogy mindenre van igény.
2017. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, kettőt is.


azóta férj és feleség, és tökre összeillenek.

2017. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, hirtelen három személy is beugrott. Mindegyik hosszú évekig volt egyedül. Az egyik közülük a volt osztálytársam és egy olyan lánnyal jött össze, aki szintén az osztálytársunk volt és kb. három szót nem beszéltek egymással az évek alatt. Azon kicsit meg is lepődtem, hogy együtt vannak

:)

2017. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!