Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, 4 éve élek egyedül és tarto fenn magam.

Még az egyetemen megismertem egy srácot, akivel egy szűk éve összejöttünk. Az elején nagyon sokat veszekedett az anyukájával,de mára észrevétlenül hozzám költözött. Nem tudom mikor hagtuk el a heti 1-2 otthon alvást, de már nála él.

Én már szeretnék belátható időn belül házasságot, közös ingatlant, gyereket, vagy ezek közül bármilyiket. De a jelenlegi párommal nem tudom elképzelni a jövőt. Lépten nyoon azt hangoztatta, hogy ő gyerek akar maradni, egészen addig, amíg azt nem feleltem neki, hogy a szerekek nem szexelnek. Ezek után mérséklődött, de nem szűnt meg. Majd leültem vele és elondtam, hogy milyen férfiatlanná teszi a viselkedése számomr. Ott duzzogott pár órát, azóta ez nem került szóba.

Beszélgettünk a családalapításról sokat. A kapcsolatunk első pár hónapjában azzal etetett, hogy belátható időn belül lesz is valami, de aint komolyodott a kapcsolatunk, úgy csúszik ez egyre hátrébb benne.

Majdnem kibuktt az egyetemről, amit nem is bántam volna, mert legalább az élet picit rákényszerítette volna, hogy nőljön fel, de bent maradt végül. Így még minimum 3,5 évig egyetemista lesz. Dolgozni nem hajlandó, mert a diákmunka keveset fizet.

Úgy érzem egyre inkább felőrlődöm ebben a kapcsolatban, mert minden problémával magara maradok.

Egyre többet fordul meg a fejemben, hogy elhagyom, de a másikoldalról meg azt érzem, hogy támogatnom kell, hisz egy pár vagyunk. De fáj, hogy ezzel a saját családalapítási vágyamtól vágom el magam.


2017. jún. 9. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Légyszíves figyelj arra, amit írsz, mert sok helyen a jelentés tartalmát kellett egyedül kitalálnom 1-2 szónak.

Nem azért, mert nyelvtan náci lennék.


Nincs semmi baj azzal, ha erre még nem érzi késznek magát, és a te vágyaiddal sincs.

Nem vagy önző, nagyon is jól látod a helyzetet, de nem vagytok egymásnak valók. Még biztos nem.

2017. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Mi a lopikulaert tengodsz ebben a "kapcsolatban" ("a langyos szarban ucsorges valami taknyos gyerekkel, akit szajba kene csapni, hogy megtudja mi az az egyszer egy" talalobb kifejezes ra)? 3 gyereketek van meg 4 jelzalog meg kozos nagymama egy otthonban? Hat ne idegesits mar, konyorgom... huzod le magadat a szarba valami idiota mellett, aki megcsak ferfinek sem nevezheto. Ra sem tudnek nezni a leirasod alapjan, nem hogy meg lefekudjek vele meg patyolgassam a kis lelket...
2017. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha megfigyeled leütés hibáim vannak, nagyon régi és vacak már a laptopom, nem mindig lehet az össze billentyűt használni.

Ezt feleslegesnek tartom felróni.

2017. jún. 9. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked támogatnod - nem fogyatékos, beteg, simán éretlen. Leserélte az anyukáját egy szexisebbre - neki ennyit jelentesz, nincs semmi benne, ami miatt bármikor is számíthatsz majd rá.
2017. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
Nincs értelme az egésznek. Ez nem párkapcsolat, de pótanya vagy.
2017. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
Te *
2017. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress egy igazi férfit. Mióta a férjemmel vagyok, azóta jöttem rá, hogy mennyivel másabb az élet, ha 2 embernek közösek a terveik, a céljaik és együtt valósítják meg. Az elmúlt pár évben mindkettőnk élete hihetetlenül jobb lett. Együtt húzzuk a szekeret, tervezgetünk, segítjük, támogatjuk egymást. Mint 2 fogaskerék, egymásba kapaszkodva haladunk előre. Előtte mindkettőnknek olyan párja volt, akik csak visszahúztak. És nem csak az anyagiakra gondolok, inkább lelki dolgokra.
2017. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy onzo. Nyilvan tamogatni kellene, de sztem addig, amig "tutujgatod"(vagy tutulygatod?!) nem fog sohasem felnoni...

En nem tudnek egyutt maradni olyan emberrel, akinek taszit a viselkedese. Rajtad all, hogy mit kezdesz ezzel a helyzettel de valmerre mozdulni kellene.

2017. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 29 evesen is korai gyereket szulni.


Inkabb az a problema,h eltartod.

N

2017. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Eltartani nem tartom, kap szociális juttatást és az anyukája is elég sok pénzt ad neki havonta.

De így se tudok félrerakni havonta semmit.

2017. jún. 10. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!