Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha 3 év után se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 3 év után se müködik a kémia?

Figyelt kérdés
A párommal valahogy sehogy se megy a szex!mar az elso pillanattol amikor csinaltuk nem ereztem semmit,ugy gondoltam hogy attol hogy ez nem mukodik meg lehetunk egyutt de most ennyi ido utan nagyon kielegitetlennek erzem magam.Fel evvel ezelott volt egy vessekedesunk s azt mondtuk hogy adjunk idot a masiknak s ket honapra kulon valtunk.Akkor megismerkedtem egy masik sraccal s le is fekudtunk tobbszor is vele mas volt,de nem szerettem csak a kemia volt meg,igy ott hagytam es viszatertem a paromhoz hogy folytassuk.De hiaba volt az elvalas,nem valtozott semmi.A masik srac meg egyenesen szenvedest okoz ha latom,harcol ertem de mar ha meghallom a hangjat olyan szinten benedvesedek s felforrosodik a testem hogy beleszedulok(pont ezert latni se akarom ot)Tavol akarom magam tartani tole es azt akarom hogy a baratom iranyaba erezhessek ilyent mert ot szeretem de hiaba probalkoztam harisnyakotovel meg barmi massal hogy neki is jobb legyen(o is rosznak erzi) nem valtozott semmi.Kezdek ketsegbe esni

2017. jún. 9. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyes irasert csak siettem (22l)
2017. jún. 9. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is fog működni. Ha nem vonzódtál hozzá, minek jöttél vele össze?
2017. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott
2017. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha eddig lusták voltatok megoldani a problémát a pároddal együtt, akkor most miért nem hagyod már ott végre? Minek erőltetik azt, ami úgysem működik?


A szexről mennyit beszélgettetek? Tehát, hogy mit hogyan csináljatok, mi lehet a probléma..stb? Úgy őszintén? Hisz a szexet nemcsak csinálni kell mint az állatok, hanem beszélgetni is róla.


Ha annyira viszketsz alul azért a másik srácért, akkor mit kínzod magad? Hagyd ott a párod, és menj a másikhoz.

2017. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert egy csodálatosan tisztalelku,kedves ember.Mar ha megerint akkor boldog vagyok!ugy erzem mintha a lelkitarsam lenne,mindig ott van mellettem!Csak hat ez az egy dolog nincs meg a kapcsolatunkban
2017. jún. 9. 20:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Beszelgettunk rola sokat,csak nki ott van az hogy semmi pluszt nem akar nagyon belevinni mert hat az bunos dolog es ezert nem vallal be akarmit
2017. jún. 9. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Áradozhatsz róla bármilyen szépen, a kapcsolatotok már akkor véget ért, mikor megtörtént az a két hónapos elválás. Azóta csak kínlódtok egymás mellett. Mert hát jó a langyos sz..ros vízben benne lenne, fő a megszokás, ugye?


Most választhatsz: vagy marad minden mint eddig, vagy lezárod és kezdesz egy új kapcsolatot.

2017. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Helyre akarod hozni a kapcsolatot, nem fáradtál már bele, vagy jobban érzed azt, hogy inkább lezárnád?
2017. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Menjetek szexterapeutahoz!

N

2017. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Te ennyire társfüggő vagy,hogy 3 évig szerencsétlenkedsz a szexen?

Ha már ott a másik csávó,hagyd ott a pasidat. Ha szex úgyse megy,meg ha eddig se mentetek szexológushoz,minek erőltetitek?

2017. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!