Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszolnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok arra, ha ezt mondaná nektek a barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
"meg kell tanulnod alázatosnak lenni"
2017. jún. 9. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Megkerdeznem, hogy mikor nem voltam alazatos es a valasztol fuggoen elgondolkoznek. Lehet tenyleg kellene egy kis alazat.
2017. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanúgy tennék mint az első válaszoló.
2017. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
azt válaszolnám, hogy "bagoly mondja verébnek"
2017. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

WTF?

ELgondolkoznék, hogy ismerhettem valakit ennyire félre.

A tisztelet kölcsönösen elvárható, de az alázat? Ki, mi ő, az Atyaúristen? :)

2017. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Térdre bitsss!
2017. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Még az előző vagyok.

Nem mindegy, milyen szövegkörnyezetben hangzott el, de mivel ebbe a kategóriába tetted fel a kérdést, így a válaszom egy F betűs szó lenne.

2017. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy nem vagyok senkinek a kutyája. Igyekszem udvarias lenni és mindenkinek megadni az alapvető tiszteletet, ha ez nem elég, ott az ajtó.
2017. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Es ha a kerdezo nem adja meg a kello tiszteletet es valoban raferne? Nem ismerjuk, miert kell rogton tamadni azt, aki ilyet mond? Lehet van alapja...
2017. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez olyan kerdes, amihez ismernunk kellene Teged, kedves Kerdezo! Igy "latatlanba" butasag lenne megvalaszolni a kerdesed. Lehet, hogy haragudott rad es kicsuszott a szajan vagy valoban papucsot akar beloled varazsolni, de az sem kizart, hogyha egy picit magadba nezel, akkor lehet tenyleg kellene egy kis alazat...
2017. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Olyan környezetben hangzott el (már többször is), hogy ő úgy gondolja, hogy magasan felettem áll, ő irányít, túl sok mindent meg akar szabni, beszabályozni. Én viszont úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban ha nem is teljesen, de közel egyenrangú a két fél. És ha az egyik úgy kezeli a másikat, mintha a kutyája lenne, akkor ne várjon el olyan tiszteletet, mint egy olyan esetben, amikor ez oda-vissza működik.
2017. jún. 9. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!