Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan érzem magam a kapcsolatomban mégsem tudok szakítani. Voltatok már ilyen helyzetben, mit csináltatok?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő 30 én 32 éves elvált apuka vagyok.A feleségembe szerelmes voltam, félrelépett és ez miatt váltunk el, kb. 1 hónapra rá ismertem meg a mostani barátnőmet akinek hála úgy éreztem ismét férfi vagyok.Az eleje jól indult, randi, meghódítás majd egy hatalmas szex.Azóta eltelt kis idő.

Hiányzunk egymásnak ha külön vagyunk, vágyunk egymásra de mikor találkozunk minden olyan más...Nem érzem azt, hogy beteljesedne az az űr ami úrrá lesz rajtam mikor nincs velem ha együtt vagyunk. A szexet is milliószor elképzelem amikor nincs velem, hogy úgy megdugom ahogyan az elején..gyönyörű nő de van, hogy már nehezemre esik szexelni vele pedig kívánom a testét.Sokat vitázunk sokszor nevetséges dolgokon(főleg a volt asszonyomon aki még próbál visszacsábítani de egy éltere végeztem vele és ezt a barátnőmnek is elmondtam de féltékeny, nagyon féltékeny).Mondja, hogy szeret és nem tudna elhagyni de ő is azt érzi, hogy nem működik, hogy valami hiányzik, talán a kémia, a szerelem pedig mindkettőnk részéről biztosan de belehalnék ha mással lenne, ha mással élné át azokat a hatalmas szeretkezéseket amiket elképzelek. (amit velem végül is nem sikerül) és ő is ugyan így nyilatkozik. Szakítani a legnagyobb vita után sem sikerül miközben érezzük mindketten, hogy nem jó és szenvedés az egész.Úgy érzem az időm vesztegetem.De annyira fáj csak belegondolni, hogy soha ne érjek hozzá és ha megtörténne biztosan totál kiborulnék.Se így se úgy nem jó. Mi a büdös francot csináljak?? Néha úgy érzem iszonyatosan szeretem és szerelmes is tudnék lenni de mindig falakba ütközök.Kikészük teljesen ettől a kapcsolattól. Nem akarom még egyszer átélni azt a fájdalmat amit a váláskor éreztem...


2017. jún. 10. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam, kb hasonló kategóriájú nő, nagyon szép, kívánatos, de...egy érzelmileg 0 valami, aki abban lelte az örömét, ha lehetőleg minél több férfival tudott szórakozni egyidejűleg.

Erre mikor rájöttem, fogott el az iszonyatos düh, szerencsére olyankor még valamennyire szerelmes az ember, talán ez akadályozza meg abban, hogy ne ott üsse szét a rbanc fejét, ahol éppen van.

Ez mind időpazarlás, hitegetni önmagad, a másik meg a képedbe hazudik.

Inkább adj egy esélyt a volt párodnak, lehet, hogy félrelépett, de ő legalább elfogad.

2017. jún. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

elég gáz, h. a jelenlegi párod csak szexre kell.

olvasd újra, amit írtál, kizárólag a szex kapcsán említed, szerelmes nem vagy belé.


ha én a csajod lennék, dobnálak, mert a baszás öregem édes kwvés egy jól működő kapcsolathoz, ezt te is tapasztalod.


másrészt megalázó nő számára, végül is egy lyuk, amit tömködhetsz.


azt egy szóval nem említed, h. nagyokat és tartalmasakat beszélgettek, hogy vannak közös programjaitok, ami nem a szex, és jól érzed magad vele, arról sincs szó, hogy lelkiekben adna ő vmit neked, csak a teste dominél az elbeszélésedben, hogy ahhoz ne érjen más és ne szeretkezzen vele.


sztem te, miután megcsaltak, ész nélkül, sértett férfiúi hiúsággal ugrottál fejest ebbe a kapcsolatba, szerelem és igazi, mély szeretet nélkül.


hogy újra fickónak érezd magad.



de lám, anagy baszások sem fedik be azt a nagy űrt, amire csak a szerelem lenne képes.


hát, ne rabold ennek a nőnek az idejét, engedd el, hadd találjon nálad jobb pasit, aki tényleg szereti, és nemcsak a testét használja önigazolás végett.

2017. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
ne húzzátok egymás drága idejét!!
2017. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a szex mással is lehet jó, de az igazi az,ha érzelem is van! Menjetek külön, majd meglátod,hogy jobb e így,az is lehet,hogy egy idő után nem fog hiányozni...majd kiderül.
2017. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!