Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy ennyire anyagias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy ennyire anyagias a párom! Meg fog valaha változni ha sokat csesztetem érte?

Figyelt kérdés

Magának mindent a másiknak semmit.

Úgy jó ha a másik költ rá de ő már pofákat vág ha neki kell vennie valamit vagy ha be kell szállnia a közös élet közös kasszájába! Mindenkivel soher!

Együtt lakunk 1 éve, a számlába is úgy száll be, hogy könyörögnöm kell és ilyenkor arra hivatkozik, hogy én többet keresek és én vagyok a férfi tartsam el és neki ez nem kötelessége. Van, hogy beszáll de mire ráveszi magát már 2-3 hónapja csak én fizetek mindent ő meg max egy számlát, abból is a legkisebbet és olyankor még örül magának, hogy látod beszálltam, a következő ilyen balhénál meg felhántorgatja, hogy ő bizony beszáll.


2017. jún. 10. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Cseszegetésnek nem vagyok híve, de egy hosszú, komoly beszélgetés a felelősségvállalásról ráférne.
2017. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Max. a helyzet, ha szakítotok. Ha a pénzen nem tudtok megegyezni, akkor meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat. Ez az egyik alapvető dolog, amit minden párnak meg kell tudnia beszélni, még a komolyabb elköteleződés előtt.
2017. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Cseszegetés nem jó semmire, attól nem fog változni.

Ha azzal jön hogy te vagy a férfi, akkor te pedig mondd, hogy akkor holnapra ötfogásos vacsorát kérsz :D

Szerintem alap hogy az összeköltözés után legalább részben közös kasszára mentek. Nyílván az nem igazságos ha te keresel mondjuk 200-at a barátnőd pedig 100-at és minden számlát feleztek, az albérleti díjat is felesben fizetitek. Ebben az esetben arányosan kell osztozni a költségeken.


Vagy ha sajnálja a pénzt, akkor tényleg természetben nyújtson többet. Több takarítás, főzés, mosás, bevásárlás intézése stb...

2017. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám neki, hogy merre van a kijárat, aztán csukja be az ajtót miután kisétált az életemből. SOHA nem fog megváltozni. Két lehetőség: belenyugszol, hogy ez már mindig igy marad. 2. kiadod az útját és találsz magadnak olyan párt, aki nem ilyen pénzéhes sőher.
2017. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni, hiszen így is vele vagy még.
2017. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"én vagyok a férfi tartsam el és neki ez nem kötelessége..."


Hát, ha valami ismeretlen okból ennél a pontnál nem vágnám ki a "drágát", akkor megkérdezném tőle, hogy mit tol be a közösbe egyenértékű szolgáltatásként?

2017. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

oszd ki, adj neki ultimátumot. mekkora pofátlanság már.

ha tényleg jóval kevesebbet keres, akkor jó ötlet lehet arányosan felosztani a költségeket, és ő több házimunkát végez cserébe mondjuk.

nem tudom megváltozik-e, az emberek nagy része nem szeret változtatni magán. mondd meg neki, hogy ez így nem fog működni, ha nem változtat. adj egy kis időt neki, és ha nem változtat, akkor dobd ki.

2017. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Akit te a párodnak nevezel, annak arra vagy jó, hogy kb. eltartsd, ő meg költheti az övét a hülyeségeira. Jó reggelt kívánok...
2017. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Kíváncsi vagyok mennyivel keresel többet. Szerintem sem a felezés igazságos, hanem a részarányos beszállás. Mindenki áldozza a fizetése x százalékát a közös dolgokra.
2017. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kb.50ezerrel keresek tobbet es persze nem a felet varnam el.csak a semminel azert valamivel tobbet de meg azt sem hajlando! Nagyon irrital mikor szepen kerem es nekem esik es ami plane szurja a szemem.h mukorom.szempilla.szoli.fitnes berlet es jon azzal.h nekem akar tetszeni!Mondtam neki miutan megbolondultam a koltsegvetesbe biztos lesz kedvem nezegetni a kibszott kormeit
2017. jún. 11. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!