Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végül mi lett a vége annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végül mi lett a vége annak a kapcsolatotoknak ahol csak a megszokás miatt voltatok együtt?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig voltatok együtt és végül mi vezetett a szakításhoz? Se veled sem nélküled kapcsolatban vagyok! Néha úgy érzem jobb lenne nélküle és önmagam lehetnék újra (barátok,hobbi,tanulás) máskor meg, hogy nem tudok nélküle élni (de több a negatív a kapcsolatban)

Én nem tudok lépni.


2017. jún. 10. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Éltek míg meg nem haltak.


Szerintem az ilyen kapcsolatokból csak akkor lépnek ki az emberek ha valaki fenekestül felforgatja az életüket.

2017. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
28 nő 30 ff
2017. jún. 10. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valami fáj de mégsem teszel ellene,akkor az még nem fáj eléggé.

Nyugi majd eljön az idő mikor nagyon fog fájni és akkor majd változtatsz....

Meg a fejedet vered majd a falba,hogy miért vártál eddig.. :/

2017. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elástam. Ja, nem! Elváltam.
2017. jún. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Természetesen szakítottunk, így is túl sokáig vergődtünk a langyos szarban (fél év).

Próbáltunk változtatni, nem ment, és még utána is ragaszkodtunk valami miatt.


Most már nem csinálnám, adnék két hónapot maximum, sok beszélgetéssel és utána lépnék.


De még nem eléggé rossz, azért nem lépsz - vagy belepusztulsz a kapcsolatfüggésedbe, ez is egy opció.

2017. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!