Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zöld szemű szörny. De jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zöld szemű szörny. De jogos e, vagy sem?

Figyelt kérdés
Történt az alábbi szituáció. Párommal közel 4 hónapja vagyunk együtt. Kértem többször is, hogy több közös képünk legyen, illetve tegyük ki mindketten, hogy kapcsolatban vagyunk (facebook). Ez utóbbival kapcsolatban sajnos, még nem jutottunk közös nevezőre mindig. Napokban egyik ellentétes nemű ismerőse, - nevezzük barátnak -, megosztja, hogy 1 éves ismeretségüket ünneplik. Srác reagált is rá. Másnap olvastam csak a bejegyzést, amit nem rögtön, de meg is kérdeztem, hogy mi ez (kérdeztem van - e mára más programja is). Erre beszélgetésünk vitába torkollott, hogy én gyanúsítgatom őt. Azóta elviharzott. Nem beszéltük meg. Kérdés: jogos-e, hogy előbújt belőlem a zöldszemű? Persze bizonygatta, hogy nincs semmi köztük, én mondtam, rendben. Végig higgadt voltam, ő nem annyira.

2017. jún. 10. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Engem is baromira felcseszne, ha egy ilyen idiotasag miatt veszekednel velem. Bar, mondjuk engem valoszinuleg akkor lattal volna utoljara. Par het komolyabb randizgatas utan maris idegbeteg viselkedesre nincs szukseg senkinek az eleteben.
2017. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
FELNŐTT kategória...
2017. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha nekem a csajom azzal nyaggatna h az idiot feszen mutogassam h kapcsoltban vagyunk meg h kepek meg ilyen fa..szagok akkor siman kivagnalak a francba ...


Szal nem jogos a feltekenyseged !!

Sot hamarosan lapatra tesz ha folytatod !!

2017. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát, aki a fészen (is) "él", attól azért négy hónap után szerintem már elvárható, hogy mukk nélkül kitegye azt a rohadalom címkét, ha a párja megkéri. (Bakker... van, aki azt is kiteszi, hogy mit zabált és hol...)


Szerintem vagy nem akar felvállalni, vagy másik vasat is tart (vagy tartana) a tűzben, vagy passzpiros.

2017. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szergej55 ***** válasza:
46%
Nálam ilyen baromságok után nem sokáig maradtál volna.
2017. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Az első felét értem. nem szép tőle, hogy nem törődik a te kívánságoddal a kapcsolatotok vállalását illetően.


Mi a bajod azzal az ismerőssel, aki a face szerint egy éve az ismerőse?

2017. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

A vita teljesen értelmetlen volt a barátja miatt. Ne legyél féltékeny, tönkreteszi a kapcsolatot. Tapasztalat. A facebookot párkapcsolati státusz miatti nyavalygás is felesleges volt. Én négy éve vagyok együtt barátommal, mégsincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk, és képeketse tettünk fel. Ne a neten élj.

20N

2017. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lanyom es a vejem 16 eve elnek egyutt,ket gyerekuk van, de a feszen meg csak nem is ismerosei egymasnak. Na erre varrjal gombot!
2017. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
#8, és melyik kérte a másikat, hogy szeretné ezt nyilvánosan vállalni? A kérdés erről (is) szól.
2017. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!