Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton aggódom miatta, hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton aggódom miatta, hiányzik?

Figyelt kérdés
7 nap múlva repülök haza, de folyton csak a páromon agyalok. Hogy mi van vele, minden rendben van e, mikor láthatom mar utoljára. Ha nem veszi fel a telefont akkor teljes pánikba esek, hogy valami történt... Van sok dolgom, dolgozom itt kint, 7 nap és vegre végleg otthon leszek vele, de nem tudom mit tegyek, hogy ez az utolsó par nap ne legyen ilyen pokoli..

2017. jún. 10. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:
En vagyok a lany, es 30 napja vagyok külföldön, távol tole. Ez az elso leghosszabb külön létünk
2017. jún. 10. 21:52
 2/4 Interferencia ***** válasza:
53%
Igen.
2017. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh, jezusom 30 nap... wow. Mindjart elajulok.

Ja nem.

Nyugi. Az ilyen stresszeles nem segit, csak oregiti a borodet feleslegesen. Mi kulon orszagban, meg gyakorlatilag mas kontinensen elunk, de ha ennyit aggodnek, 22 evesen masfel ev alatt 15-ot oregedtem volna.

2017. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha nem veszi fel a telefont akkor teljes pánikba esek, hogy valami történt..."


Amikor a józan eszed épp szabadságon van, akkor sose használd a fejed!

Ez praktikusan annyit jelent, hogy ha tudod, hogy rendszeresen alaptalan marhaságokat képzelsz be magadnak, ha elégtelen az információ, akkor NE AGYALJ! (Vagy agyalj... de mindig legyél tudatában, hogy a kikövetkeztetett végeredmény HAMIS.)


"de nem tudom mit tegyek, hogy ez az utolsó par nap ne legyen ilyen pokoli.."

:)

Ne várd a végét, mert ahogy közeledik, annál inkább lelassul az idő. Foglald el magad valamivel. Bármilyen tevékenységgel, ami leköt. Akkor az idő is jobban telik és kevesebb rémet is fogsz látni. :)

2017. jún. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!