Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azon meg kell sértődni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon meg kell sértődni ha a párod azt mondja neked telefonban, hogy ne haragudj, fáradt vagyok, ma nem akarok találkozni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


De ennyi részletből nem tudunk meg semmit, hogy értelmes választ tudjunk adni, ami közelít a valósághoz.

2017. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kell részlet,ez a tény,sokszor fáradt vagyok,nem akarok találkozni.És ebből állandóan megsértődés van.Dolgozok,fáradt vagyok,ő dolgozik,nem fáradt.
2017. jún. 11. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha sokszor nem akarsz a fáradtságod miatt találkozni akkor persze, hogy természetes, ha a másik kiakad, hisz tulajdonképpen azt is közlöd, hogy nem vagy rugalmas és csak lepattintod a fáradtságod miatt, miközben ő igényelné a találkozást veled.

Találkozzatok minden 2. vagy 3. nap és kész.

Kompromisszum. :)

2017. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha egyszer történik meg, akkor nem, ha rendszeresen, akkor igen.
2017. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha 1-2 alkalommal megtörténik elfogadom, de ha állandóan akkor nem ..
2017. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem rosszul esne... én ha szeretek valakit, nem foglalkoztat a fáradtság, legfeljebb azt mondom, hogy jó lenne akkor egy kicsit közösen pihizni, aludni. Mégiscsak ott van a szándék, hogy a másikkal akarsz lenni.

De ez attól is függ, milyen sűrűn találkoztok, mert ha kb. napi szinten, akkor nem baj, ha vágysz néha egy kis magányra, de akkor meg mondd ezt.

2017. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Aki tényleg szereti a párját, az nem hivatkozik fáradtságra. Vagy elfáradt a kapcsolattól? Pihenjenek együtt.Én biztosan megsértődnék, de szerencsére nekem még nem mondtak ilyet.
2017. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha sűrűn előfordul, akkor igen. Azért ha valaki fontos nekünk, akkor nem érdekel a fáradtság, az a fontos hogy együtt legyünk. Együtt is lehet pihizni.

Szerintem természetes hogy egy idő után már rosszul esik neki, mert ezek szerint neked kevésbé fontos ez a kapcsolat. Őszintén szólva ha ez tényleg sürün "eljátszanád", dobnálak a f..be aztán pihenjél...

2017. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rosszul esne ha ilyen kifogással nem akarna találkozni velem a párom. Mert ez csak egy kifogás.
2017. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm mesélte, hogy a volt fiúja mindig fáradtságra panaszkodott, aztán amikor kidobta, ő volt a legjobban meglepődve, hogy miért is???
2017. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!