Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja velem ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt? Próbálom megérteni, de egyszerűen nem bírom. Férfiak, ha voltatok már így, leírnátok miért?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom, egy 3 évvel fiatalabb pasival. Először nem akartam belemenni, mert zavart a korkülönbség de mégis beleszerettem, és már élni nem tudnék nélküle. Valamiért nem akar felvállalni, tudomásom szerint csak a nagyon közei barátainak beszél rólam, a családjának nem akar bemutatni, a barátainak sem igazán. Tudom, hogy szeret, és maximálisan megbízom benne, de mégsem értem miért nem akarja felvállalni ezt a kapcsolatot. Az előző kapcsolata egy hatalmas pofáraesés volt, úgy érzem ehhez van köze, de nekem ez akkor is fáj. Én mindenben támogatom, megbízhat bennem, és tényleg bármit megtennék érte, sőt meg is teszek...nem tudom mit tehetnék még, hogy komolyan felvállaljon? Időt kellene hagynom neki? Nem tudok már mit csináljak, teljesen kétségbe vagyok esve...24L
2017. jún. 11. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

👏👏👏👏

Ki fog dobni egy fiatalabbért. Valószínűleg egyszerre több helyre lógatja, azért a nagy titkolózás

2017. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hahahahaha :D ismerek egy ilyen csávót aki úgy írta le a történetet mint te(csak férfi oldalról)

😂😂😂😂

ha bp, kék 👁, és hobbitmagasságú vagy akkor nem lennék a helyedben..

ideje lenne beszélnetek XD

2017. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
24 eves felnott nokent azert picit mar illene jobban ismerned az embereket, kapcsolatokat meg ugy a ferfiakat (es pontosan ezert nem kezdeni ilyen komolytalan tinikorbol eppen kinott ficsurokkal) altalanossagban. Ez a fiucska teged nem szeret, valoszinuleg van egy nalad "nagyobb projekt", csak legalabb addig sincs lyuk nelkul, es ha megse jonne ossze a masik, akkor te is jo leszel. Tulmisztifikalod ezt az egeszet, pedig nagyon egyszeru: egy szerelmes ferfi bemutatna teged az egesz vilagnak, es buszken korulhordozna az egesz csaladnak, hogy "igen, anya ot talaltam, O az".
2017. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ürítőautomataként használ. Én otthagynám.
2017. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig szerintem rosszul teszed hogy maximálisan megbízol benne. Annak oka van hogy nem vállal fel, valószíbű nem tervez veled komolyan, vagy más után ácsingózik, aztán amíg az nem jön össze jó vagy te is.

Butaság az előző kapcsolatára fogni. Nem attól mentesül az újab pofára eséstől hogy más nem tud a kapcsolatáról...

Nem tudom mennyi ideje jártok, de tartsd nyitva a szemed.

2017. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Interferencia ***** válasza:
Azért nem elhanyagolható az az adat, hogy mióta vagytok együtt.
2017. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3-assal értek egyet.


Én alig vártam, h bemutathassam otthon a páromat és ő is boldogan vitt haza a családjába. Büszke volt rám és a barátai előtt is első perctől felvállalt, ahogy én is őt.


Azért nem vállal fel, mert nem te vagy az igazi, hanem csak valami pótlék. Nem veled tervez.

2017. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2. Az nem én leszek akkor, mert rám ez a leírás nem illik!

6. 4 hónapja vagyunk együtt

2017. jún. 11. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy héttel az első találkozásunk után barátom átjött, majd kövi héten én mutatkoztam be.


Szóval ilyenre nem kell időt hagyni. Kérdezd meg mitől fél? A szülei mást szánnak neki, vagy zavarná őket, hogy idősebb vagy? Vagy csak egyszerűen ő nem is szeret annyira? ...

2017. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudsz élni nélküle- már csak azért is, mert vele nemigen fogsz.

Ez egy éretlen, önállótlan gyerek, neked meg lassan a családalapításról is lehetne gondolkodnod.

Mi köze volna ehhez az előző kapcsolatához?

Őt felvállalta?

2017. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!