Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, akik távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, akik távkapcsolatban élnek! Ti megcsalnátok a barátnőtöket csak ezért?

Figyelt kérdés
a barátom más városba megy egyetemre, a csoporttársai 90%-ban lányok lesznek és nagyon félek. Alig fogunk találkozni,mivel drága a jegy,hogy hetente lássuk egymást.

2017. jún. 12. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Én meg. Ugye párkapcsolatban azért vagyunk hogy legyen kivel szexelni. Ha közelebb is megkapom, simán rámozdulok mindenkire. Változatosság úgyis izgalmasabb, ezt meg már csak az tetézi majd, ha a "barátnőm" szemébe megjátszom magam, hogy csak vele vagyok. Huh, izgi a fiatalság 2017-ben. Remélem beléd ültettem a bogarat.
2017. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
egy darabig biztos bírja... aztán úgyis talál mást... ne higyj a tündérmesékben. Távkapcsolat nem működik...
2017. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerűbb lenne szakítani. Az nem kapcsolat, ha két havonta egyszer találkoztok, meg egyébként írogattok egymásnak naponta.

Megbízni nem fogsz benne, ha már most kétségeid vannak. És igen, elég jó esély van rá, hogy félre fog menni, mert nem kell attól tartania, hogy le fog előtted bukni.

2017. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Valami feluletes izeben, ahol a masik tenyleg csak azert van veled kapcsolatban, "mer' a parkapcsolat arra van, hogy legyen kivel kurni", ott elkepzelhetonek tartom. Ha valodi a kapcsolat, ahol nem eldobhato a masik mint valami tejes doboz, csak mert a sarki Julis kozelebb van a kurashoz, ott nem hiszem. Legalabbis ez a sajat tapasztalatom.
2017. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
te fiú vagy? (utolsó válaszolo)
2017. jún. 12. 11:08
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Én nem csalnám meg, de ez én vagyok. A férfiak többsége megcsalná igen.
2017. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és te miért nem?
2017. jún. 12. 11:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira egyénfüggő, hogy megcsal-e vagy nem. Én kis túlzással egyedül voltam lány a szakomon, mégsem csaltam meg az akkori barátomat. Férfiak között is vannak hűségesek, és olyan párok is vannak, akiknél működik a párkapcsolat. Azt már neked kell tudnod, hogy ilyen típusok vagytok-e, illetve ki fog derülni.
2017. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Bocsi, nem, de 2 ezer x kilometerrel tavkapcsolatban elek, igy gondoltam irok tapasztalat alapjan. Bocsi:).
2017. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy évig éltünk 300 km-re egymástól (úgy indult, hogy lehet, hogy 6 év lesz, mert annyi az egyetem, csak egy év után rájöttem, hogy nem oda akarok járni). Mi kitartottunk egymás mellett, pedig a párom akkor került új munkahelyre, új lányok stb... De mindig maximálisan bíztunk egymásban- ő is bennem, hogy éneg az egyetemen nem ismerkedek fiúkkal. Nagyon megerősödött a kapcsolatunk.

Mindkét lehetőségre van példa, te ismered a párod, próbálj vele a félelmeidről őszintén beszélgetni.

2017. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!