Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre 2 férfit szeretni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

28 éves lány vagyok. Soha életemben nem gondoltam volna hogy ennyire kellemetlen helyzetbe kerülök. A párommal 3 hónapja költöztünk össze 2 év után. Nagyon szeretem, persze vannak kisebb nagyobb problémák,De hol nincsenek. talán picit uncsi az miatt hogy állandóan azt látom belőle hogy videójátékozik... de ennek ellenére egy jó ember, nagyon szeret, és sokszor meglep apró de annál aranyosabb kis dolgokkal. Állást váltottam a költözés miatt. Itt sajnos megismerkedtem valakivel aki nagyon durván megingatott érzelmileg. Nem volt közöttünk semmi testi kapcsolat, de nagyon sokat beszélgetünk , és szeretne találkozni velem munkán kívül. Én is nagyon szeretnék , de nem lehet. Annyira elragadó személyisége van, annyira egy hullámhosszon vagyunk mint még soha senkivel. 5 órán keresztülbeszélgetünk telefonon... teljesen egyező dolgok érdekelnek. A jelenlegi párommal sem vagyok ennyire egy hullámhosszon. Ő is meglep apró kedvességekkel annak ellenére hogy bár finoman, de többször is elmondtam neki hogy köztünk nem lehet semmi. Mindíg azt mondja hogy tudomásul veszi, de szerintem az érzelmei már előrehaladottak, és mindíg megpróbálja a " lehetetlent" egyátalán nem tartom tolakodónak, sőt sajnos nagyon kedvelem és ..... nagyon rosszul érzem magam a párom miatt mert ő csak jót érdemel. de sajnos az érzelmeket nem tudom csettintésre megváltoztatni. Attól félek elkezdtem többet érezni az új kolléga iránt... A párommal szeretjük egymást, (bár a beszélgetés soha nem volt részemről vele erős) a szülei imádnak engem... tőlem várják az unokát stb. (illetve anyagilag úgy alakítottam hogy ne legyen közös semmi... mert buktam már ilyenen, így okosabb voltam ennél a párkapcsolatnál) Ti mit tennétek? Nem merek arra gondolni hogy vége legyen a párommal, de annyira szívesen lennék a kollégámmal együtt... Nagyon nagy a dilemma. Köszi előre is.



2017. jún. 12. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

"bár a beszélgetés soha nem volt részemről vele erős)"

Ez nagyon nagy gond szerintem.

Válts át az új pasira. Jobb most válni, mint 10 év múlva, gyerekkel.

2017. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szereted a párod, csak sajnálkozol iránta, bűntudatod van. Ez nem szeretet
2017. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt az a legnagyobb baj, hogy eleve nemrég volt az összeköltözés, még javában tart a "lakva ismerszik meg az ember" időszak. Tulajdonképpen még mindig ismerkedtek, mert lakótársként új tulajdonságaira fog majd fény derülni. Vannak itt azért gondok, utaltál a videójátékozásra meg a beszélgetés hiányára, tehát elhidegülés jelei ütötték fel a fejüket. Szerintem válts az újra, ez a jelenlegi dolog már elindult a lejtőn - a felejtőn:)
2017. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért maradj a pároddal, mert szereted, ne azért, mert nem ezt érdemli, kedvelnek a szülei, stb..., ez nonszensz indoklás. Egyébként csalóka helyzet, hiszen az új mindig izgalmasabb, és nem látod előre azokat a tulajdonságait, amik majd később idegesíteni tudnak, most csak azt látod, hogy mennyivel jobban elbeszélgettek. Mondjuk ez nem elhanyagolható... Én azt csinálnám, hogy adnék még egy esélyt a kapcsolatomnak, leülnék vele beszélgetni, hogy minőségibb kommunikációra vágynék, aztán megnézném, hogy változik-e valami.
2017. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el,de nem.nem lehet. akkor valamelyiket mégse szereted. akkor gondolni se tud az ember másra.
2017. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A párommal szeretjük egymást,"

Igen? Ha így lenne, meg sem fordult volna a fejecskédben a másik pasi... :)


Ha tényleg szeretnéd a párodat, tudod mit tennél?

Megmondanád a kollégádnak, hogy "Bocsi, van párom, őt szeretem, és nem akarok tőled semmit! Ha nem veszed a lapot, tartjuk a 10 lépés távolságot."


Ennyi, érted? Egy határozott nő, aki szereti a párját (de te egyik táborba sem tartozol), így reagálna.

De te csak enyelegsz vele, mintha tök természetes lenne.

2017. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha már egy másik férfi így el tud varázsolni, akkor az már eleve azt jelenti, hogy a mostani kapcsolatod megroggyant, vszínűleg nem azzal vagy, akivel kellene...szerintem most gondold át az életed értelmét, a szánalom nem jó
2017. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párodat hagyd el,nem szereted őt.Inkább olyab neked mint egy jó barát...

Az új pasivak próbáld meg,ha ennyire egy hullámhosszon vagytok.


Mindenképp most szakitanék,később csak bonyolultabb lenne.És ki tudja lesz-e még olyan ember akivel ennyire megértitek egymást és passzoltok.


Sok sikert!

2017. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom nullára pontoztok majd, de akkor is leírom.

Igen, lehel egyszerre két férfit szeretni. Ugyanúgy, ahogy a második gyerek születésével nem szűnünk meg az elsőt szeretni. Sok féle szerelem, szeretet van. Van akit ezért szeretünk, van akit másért. Két legjobb barátja is lehet valakinek, mégsem kérdőjelezi meg senki a barátságukat.

Egy másik kérdés viszont, hogy mennyire tisztességes ez az első férfival. Semennyire. Ha tényleg tiszteled őt, akkor elmondod neki, hogy mi a helyzet és esélyt adsz neki, hogy ráébredjen, valami kisiklott köztetek.

2017. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ!
2017. jún. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!