Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátnőm mostanában nem kíván úgy engem mint ezek előtt valamint a múltkor láttam, hogy a volt munkatársunknak küldött magáról melltartós képet stb.. A kettőnek szerintetek van köze egymáshoz?
2017. jún. 12. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodt lehetsz, a volt munkatársatok hamarosan látni fogja melltartó nélkül is, ha még eddig nem.

A barátnőd a szokásos női kapcsolatmenedzselést csinálja. Keres egy új kant a hátad mögött és amikor már biztos vele a dolog akkor szakít majd másnap már együtt is vannak. Utólag pedig te leszel a hibás mert elhanyagoltad.

2017. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakítanod kellene. Ha te küldenél bokszeres képet hölgyeknek, szerintem ő is kiakadna.

Biztos hogy le akar vele feküdni, csak várja az alkalmat.

Én ezt nem tudnám megbocsátani, elég k.rvás viselkedés a nő részéről.

2017. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy még együtt vagytok. Amikor egy kapcsolatban jelentősen megváltozik valami, testiség, érzelmek, kommunikáció, közös programok, akkor ott baj van, ha nem kezelitek gyorsan és jól, akkor kakukk...
2017. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!