Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megalázott, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megalázott, mint a rongyot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk.

Eddig vak voltam a szerelemtől, sajnos, most nyílt fel a szemem.

Az már biztos, hogy ennek a kapcsolatnak vége-de a felépülésem miatt kérem a segítségeteket.

A párom 1,5 évig átvert. Megalázott, csúnyán beszélt velem. Ügyesen csinálta, mert nem szakítottam időben vele, és az önbizalmam a romokban. Mindig más nőket dicsért nekem, a legjbob barátnőimmel flörtölt(így a végére egy barátnőm sem maradt). Mindenért kiritizált, a ruháimat lecserélte volna tipikus "mai divatos" ruhákra. A barátaimat elmarta tőlem, a fiúbarátaim se beszélnek már velem.

A saját családja előtt is próbált lejáratni, mindig beárult minden apróság miatt. ENgem titulált hisztisnek mindig, zsarolt, nem egyszer hánytam miatta a stressztől, és nem érdekelte.

A lényeg, hogy most kezdeném újra, de a nulláról. Mellette elég nehéz helyzetben vagyok, édesanyukám alkoholista, a nagymamám pedig elég rosszul van és én gondoskodom róla. Barátaim nincsenek.

Hogy kezdjem a nulláról? Lelkileg tropa vagyok. Volt valaki így?

Tudom, elsőnek ki kell dobnom, amit elhatároztam. És utána?

Volt valaki így? aki észbe kapott? mi lett vele? Kérlek segítsetek. Nagyon magam alatt vagyok.


2017. jún. 14. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látjuk hogy kidobtad. Mire vársz, hogy bocsánatot kérjen és azt mondja megváltozik??
2017. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát arra célzok, hogy így fogalmaztál:


"kezdeném nulláróé"

"kidobnám"

"ki kell dobnom"


Ne a szavakkal legénykedj, cselekedj.

2017. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után szerintem nincs miről beszélgetni és nincs min gondolkodni. Este találkozzatok, kiteszed, hazamész, bőgsz két hétig, aztán két hétig kilátástalannak érzed a helyzeted, nincs értelme élned gondolatok gyötörnek, majd két hónapig nyalogatod a sebeidet. Magyarul gyászolsz, lezárod a kapcsolatot. Adsz magadnak erre egy határidőt. Amint eljön ez a határidő, felállsz, megrázod magad, tükör előtt gyakorlod a mosolygást, megkeresed a régi barátaidat és elmondod nekik, hogy egy barom voltál, bocsássanak meg neked. Megbocsátanak, mert szeretnek. Ezután eljársz velük mindenfelé, jól érzed magad, találsz célokat az életedben, amiket igyekszel megvalósítani és majd jön egy másik, igazi szerelem ha jönnie kell.

Én így tettem és ezt is írnám fel receptre mindenkinek. Igen is kell az az időszak, amikor sajnálod magad, amikor kisírod magad, üvöltesz, ütöd a falat, vagy bármit csinálsz, amivel levezeted a feszültséget, de ennek egy határt kell szabni. Ezután TUDATOSAN kell felépítened az életedet. Megtalálni önmagadat, elgondolkodni, hogy mit csinálnál szívesen, rájönni, hogy tulajdonképpen tök jó szinglinek lenni, mert nem kell alkalmazkodnod senkihez. Mindenben a pozitívumot kell látni. Én munka után volt hogy felpattantam a biciklire és tekertem 30 km-t. Ha ahhoz volt kedvem lementem a strandra, ha ahhoz, hogy beültem egy étterembe, ha ahhoz, akkor kocogtam, ha ahhoz, akkor meztelenül néztem itthon a tv-t egész este és senki nem szólt bele! Ezt lehet élvezni.

Ami az érzelmeimet illeti, egy kicsit megkeményített az a kapcsolatom, ahol a férfi tag mindenben meg akart változtatni. Ettől függetlenül tudtam újra szerelmes lenni, tudtam újra bízni és rájöttem, hogy akkor és ott kettőnk közül nagyon nem velem volt a baj!!! :)

2017. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos szerintem màr egy fél lépést tettél. Tudod, hogy mi a probléma mit kellene tenned. És talàn hajszállmyit lett önbizalmad is, tudod hogy nem ezt érdemled. (Akiknek 0azt mondják ők a hibàsak nekik ennyi jár csak). Miután kidobtad élj a régi hobbijaidnak, családod rokonod csak akad, akivel elmész egy strandra/vìzpartra/koncertre/moziba ...emberek közé. Bár pasiként rühellem de sok lány csak , önbizalom növelésnek regisztràl tàrskereső oldalakra. Reggelj a badoora válaszd az új barátok szerzését vagy csak beszélgetést....Ha van kedved szìvesen barátkozom veled...most célom az orszàg minden részéről lànyokat megismerni.. .
2017. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek dobd ki? Ne a zádat jártasd, lépj!


Nekem sem maradt senkim, miután szakítottam és? Az olyan barát nem barát, aki bármit megkajál, anélkül, hogy téged megkérdezne, mint barátnőjét.


Ennek két éve, de egy éve találkoztam egy remek férfivel, már közösen élünk, és boldog vagyok.

Neki én számítok, nem manipulál, stb.

2017. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:! Ebben ne legyél olyan biztos, hogy ez a helyzet nem fog számodra kedvezőtlen irányba változni. Annyit fogsz te még életed során csalódni, mint amennyi csillag van az égen.

Te meg kérdező:! Azért szerintem te is tettél ezért a helyzetedért. Hidd el te is nagyot fogsz még csalódni életed során úgyhogy most hiába nagymenőzöl azzal, hogy kidobod, vagy kidobtad fogsz te még annyi mindenkiben csalódni az életben, hogy csak na, és nem fog mindig mindenki a kedvedre tenni ezt tanuld meg!..

2019. jan. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!