Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amennyiben a barátom egyfolytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben a barátom egyfolytában más lányokat bámul meg akárhova megyünk, valamelyikükre mosolyog is, biztosan jelentheti, hogy már nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fogadott vakságot és rosszkedvet neked ?
2017. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Tetszel, csak nem eléggé. Jobbra vágyik, na meg egy nagy büdös bunkó. Mit csinál akkor, ha nem vagy vele?Nekem is volt egyszer egy ilyen pasim, mehetett is hamarosan a pcsába.
2017. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem fogadott vakságot, de amikor együtt mentek, ne bámuljon más nőket, ez bunkóság. Inkább azt jelenti nincs meg a tisztelet irántad.
2017. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Én az első ilyen után szóltam a barátomnak, hogy ez nagyon rosszul esik, ha a társaságomban teszi, azóta odafigyel rá, mert megértette. Az nem érdekel, mennyire nézi nélkülem, én is szoktam pasikat nézni, de ha együtt vagy valakivel szerintem egy egy általános figyelmesség a másikkal szemben, hogy akkor nem teszed.

Szerintem hozd fel neki a témát, sokat fog elárulni az, hogy miként reagál rá.

2017. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem is az, hogy nem tetszel neki de simán megcsalna egy másik p_nával sajna...

Meg kéne ezt dumálni amúgy szerintem, mert sose jó ha a kapcsolatban az egyik fél valami miatt rosszul érzi magát és idővel ez úgyis előfog jönni.

2017. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat lehet, ha fontos neked fel kene dobni a kapcsolatot, amugy nem biztos, hogy direkt nezi oket.
2017. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tetszes. Mert ha tetszik neki egy masik (amugy szerinted is csinos) lany akkor mi akadalyozna meg abban hogy te tovabbra is tetszel neki? Mint ahogy neked is tud tetszeni egyszerre tobb fiju ugy neki is lany. De VALASZTOTT! VELED van! Mit akarsz meg? Kaparja ki a szemet es veres ket ureggel maszkaljon melletted vakon?
2017. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy más IS tetszik neki külsőre.


Trollkérdés, amúgy...

2017. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!