Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha az élettársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambuci2 kérdése:

Mit tegyek, ha az élettársam elkölti az összes vagyonunk?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös a vagyon (50/50), akkor fogd a részed és lépj le! Ha csak a tiéd, akkor fogd az egészet és lépj le! Ha az övé, akkor lépj le! Nem poénból írtam, ennek nem lesz jó vége, mindegy mire költi a pénzt.
2017. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha a lakás a tiéd, akkor őt zavard el!
2017. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha magadtól még nem jöttél rá, akkor ezután sem fogsz.
2017. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a francba. Ne is próbálj beszélni vele, úgyis csak meghülyítene. Higyj nekem, én erre nagyon ráfaragtam egyszer, ahelyett, hogy rögtön az elején kivágtam volna a hülye kuvát, hagytam, hogy 3,5 éven át pazarolja a pénzem, sok-sok milliót buktam rajta.
2017. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szerintem a moderátorok törölték, én senki válaszát nem jelentem , mindenki véleménye egy tanulság. Nem egyszer volt már, hogy igazságtalanul törölnek dolgokat.


Az meg végképp kur vára nem trollkodás, hogy az összes pénzünket elkölti cipőre , meg szoláriumra. Lehet az lenne a legjobb , ha kidobnám, de kinek kellenék? Örülök h van valakim.

2017. jún. 14. 20:56
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

A mákostésztát meg a hógolyót is a modik törölték?? No mindegy...

Figyu, nem tudom, mennyi az a pénz, amit elkölt a csaj/srác, de lehet, hogy annyiból már hetente kétszer rendelhetsz magadnak nőt/pasit, profit, minden alkalommal mást.:-) Gondold meg.

2017. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

#4 én 5 éven keresztül csináltam ezt.

2-3 milliót biztos elbäsztam a nőre.

azóta megtanultam, hogy pénzt nőre nem költünk, csak ha nagyon muszáj :)

2017. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%

#7

Akkor te még jól jártál, nekem kb. 10 millióm bánta.. azóta is ott mereszti a seggét a házban, amit kb. én építettem :D

Hát ez van, legalább a saját hibánkból tanultunk, ha már máséból nem tudtunk :)

2017. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 lol. ez esetben miért is rinyálsz akkor?
2017. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk mondasz valamit. De nem említettem, hogy én normális vagyok. :D Csak gondoltam, valami más ötlet is jön a kidobáson kívül, vagy azon, hogy költözzek.


Egyébként meg a kulcsszóra visszatérve: a hógolyónak és a mákostésztának mi köze is volt a kérdéshez? Na, ezért törölték. Látom ésszel téged sem dobott meg a sors, fogjunk kezet.

2017. jún. 14. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!