Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jojjek ossze ujra ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jojjek ossze ujra ezzel a lannyal?

Figyelt kérdés

Adjatok tanacsokat legyszi..a lany 15 eves,eszmeletlen jol nez ki, raadasul megerto aranyos tehat tokeletes szamomra..egyszer mar osszejottem vele,de akkor atvertem amit mar nagyon banok

Viszont a csaladja megutalt (az anyjaval el meg a tesojaval)

Tehat az anyja ki nem allhat engem a tesojat meg nem ismerem.

Nagyon bant hogy kihasznaltam meg atvertem de akkor meg mas ember voltam,kabitoszereztem.nem vagyok ra buszke de ez van jah es nem kellenek az oltasok.

Ez a lany viszont tok normalis eletet el,es nagyon kell nekem..kerlek adjatok tanacsot hogy mit csinaljak

Egy ideig letiltott facebookrol de most ujra hajlando velem beszelni de nem tudom hogy mi van es hogy meg lehetne-e eselyem.nala..

Koszi a segitseget ;) 20/F


2017. jún. 14. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már össze jöttél vele? Mikor? Óvodás korában? Menjél a tini kategóriába inkább, ott a helyed. Senki nem fog segíteni abban hogy egy drogos, éretlen, buta fiú megrontson egy kislányt.
2017. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a kedvesseget.

Egyebkent decemberben tehat nem olyan regen. Csak atvertem megunta es kidobott. De mar nem kabitoszerezek,dolgozok meg minden talpra alltam

2017. jún. 14. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

15 éves? Te tulipántaposó! Ja nem, az a liliomtipró... :D


Hát innen ki mondja meg, hogy van-e esélyed?

Szerintem nincs: ő valszeg nem kedvel már, feltételezem nem voltál akkora nagy szám neki, különben megbocsátott volna akkor azonnal; az anyja utál.

Legalább idősebb fiútestvére van? Hátha jól megcsapkodnak a haverjaival amikor legközelebb arra jársz... :)

2017. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt békén. Ha össze is jönnétek újra, a bizalma irántad már nem lenne ugyanaz. Ha pedig a bizalom elúszott, azt már nem lehet visszahozni, hogy újra teljes legyen.
2017. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!