Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angel0928 kérdése:

A véleményetekre lennék kívancsi! 4evig voltam együtt a parommal. Aztan egyszer csak jöttek a veszekedések, féltékenység és szabadság miatt. Szakítottam mar bánom ő azt mondja lehet még valami csak hagyak neki időt szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
Eddig tényleg nem hagytam neki időt mindennap irogattam neki..3 hete vagyunk külön...egy munkahelyen dolgozunk kijár velem szünetekbe pedig ő mehetne máskor is, hozott már nekem enni valót is, munkaidő alatt jön beszélgetni, volt hogy kaptam puszit is. Szerintetek lehet még köztünk valami? Hogy értessem meg vele hogy képesek vagyunk változni? Mert ő attól fél hogy ha azt mondja oké fokytassuk akkor minden úgy lesz mint régen
2017. jún. 15. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg!Nem lehet csak úgy kidobni kapcsolatokat a kukába. Érdemes megpróbálni. Én sem hittem benne, de újrakezdtük a párommal, immár 3 éve együtt vagyunk és jól működik. Ne add fel. :D
2017. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki féltékenykedik ? Te vagy ő ?

30/f

2017. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én voltam a féltékeny, vissza költözött a lakhelyérr az a lány akivel régen kavart nem volt sex köztük csak csók meg jól el voltak ő nem akart többet a lánytól. Szóval pultos lett a kocsmába a lakhelyén a lány így mindig találkoznak és látom a lányon hogy neki nem közömbös a párom és féltékeny lettem...mindig számon kértem mikor én nem voltam ott vele hogy beszéltek e ha igen mit stb ...es tudom hogy ezzel folytottam meg mostanába...de tudom hogy ezt is megtudjuk oldani és már azt is tudom hogy ok nélkül voltam féltékeny mert nem kell neki a lány csak haver csaj
2017. jún. 15. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!