Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig mindenhonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig mindenhonnan elkésik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
az egy dolog, hogy a találkozóinkról késik, azt már megszoktam és direkt úgy tervezek, hogy késni fog. de mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy hivatalosak vagyunk egy eseményre, színházba megyünk, barátokkal találkozunk vagy valami és olyankor is elkésik és én vagyok az akinek mindig bocsánatot kell kérnie a nevében is, hogy késtünk. mert hogy őt nem érdekli ha késik és nem érzi cikinek...
2017. jún. 15. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen vannak emberek, akik késősek.

De én úgy gondolom, egy felnőtt ember már be tudja osztani az idejét, tudja h kb a készülődés meddig tart. és nem a kanapén vakargatja a tökét hogy jahj, még picit lustulok.

Örülök hogy az én párom inkább úgy van vele, hogy időbe legyen ott. Sőt, mint ffi, neki illik elsőnek érkeznie az adott helyre.


:) Vagy "megneveled" és vevő rá, vagy...elfogadod v ...

De én nem tűrném. :D Én nagyon precíz ember vagyok

2017. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mutasd meg neki ezt es beszelgessetek rola.


"Nagyapám szó nélkül végighallgatott. Mikor aztán kifogytam a szóból, megszólalt. Súlyos, lassú beszéddel.

- Idefigyelj! - mondta. - Vannak emberek ezen a földön, akik úgy dobálják ide-oda a szavakat meg az ígéreteket, hogy azoknak semmi értékük nincsen többé. Mi, Wassok nem ezek közé tartozunk. Ha mi mondunk valamit, az áll, mint a sziklakő. Ha mi a szavunkat adjuk, azt tartjuk is, ha belepusztulunk is! Érted?

- Értem - hebegtem megrendülve.

-Dehogyis érted - csapott le reám a szava -, de elmagyarázom úgy, hogy megértsed. Látod itt a mellényem zsebében az aranyórát? Nagyapámtól kaptam, amikor leérettségiztem. Amikor leérettségizel, a tied lesz. Ez az óra számomra minden csecsebecsénél értékesebb. De ellophatod. Visszaadhatod, vagy megtérítheted az árát. Ellophatod valakinek a lovát, a tehenét,

ökrét, vadászpuskáját. Mindenét ellophatod és visszaadhatod megint, vagy megtérítheted az árát. Csak egy valamit, ha ellopsz valakitől, nem térítheted meg soha. S ez az idő! Ha valakinek az idejét lopod, azt úgy megloptad, hogy soha jóvá nem teheted. A várakozásban eltelt időt semmi hatalom a földön nem hozhatja vissza. Nincs, eltelt, vége. Örökre elveszett, és te voltál az, aki a jóvátehetetlen veszteséget okoztad. Érted?

Értettem. Úgy megértettem, hogy attól a naptól kezdve, ha valakinek szavamat adom, hogy ekkor és ekkor itt vagy amott leszek, akkor már ott vagyok öt perccel azelőtt, még ha vénasszonyok esnek is az égből, ahogy drága jó nagyapám szokta volt mondani. Erre neveltem gyermekeimet, és unokámat is. Nem azért, mert késni neveletlenség, hanem mert több annál. Aki öt percet késik, az öt percet ellop valakinek az életéből, amit nem tehet jóvá soha.

- A megbízható embert még ellensége is tiszteli - mondta volt nagyapám -, mert a megbízható ember a társadalom sziklaköve, amire országot lehet építeni. A többi szemét, amit elfúj a szél..."

2017. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, az ilyen notórius későt nem lehet megnevelni, ez alapszabály. Sőt, ha jól sejtem egy igazi passzív agresszív figura, aki alá kifejezetten alá lehet adni a lovat a "neveléssel". Vagy megszokod és nem ülsz fel neki, vagy pedig te is kiszolgálója leszel őfelségének.


Személyes tapasztalat, az én pasim is hajlamos erre a passzivitásra (ő információkat tart vissza "ártatlanul"), a sírba tesz vele. Nem tudom mi lesz hosszabb távon, szeretem, és próbálom dilinek felfogni, de néha gondolkozom, hogy kihajítom.

2017. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb dolgot:


NE

VÁRJ

RÁ!


Ha ott van, ott van - ha nincs, ígyjárt!


Találkozót egy fagyis előtt négyre?

Négy nulla egykor fogod magad, bemégy a fagyidért és elhúzol.


Szóval ebben a szellemben... ha elég sokmindenről marad le, akkor előbb-utóbb rájön, hogy van óra is a világon.

2017. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg próbáld ki azt, hogy ha legközelebb ilyen van, hogy pontosan kéne érkezni, akkor már eleve nem hívod. Eljátszod ezt többször akkor ha feltűnik neki, akkor mond azt, hogy mert sose ér oda sehova időben és nincs kedved miatta magyarázkodni.

Vagy alapból jóval korábbi időpontot mondtok neki.

2017. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Én manapság azt hazudom, hogy fél-1 órával korábban kezdődik a dolog, mint amikor valójában kezdődik. Így ér oda a kezdés valódi idejére.
2017. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2-s, #4-s! Remek köszönöm mindenki nevében.
2017. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Ne várj rá. Nem ér oda időben, mész nélküle, neki lesz égés, hogy utánad ér oda.


De én huzamosabb ideig nem tudnék ilyen emberrel együtt lenni, a legszemetebb dolog mások idejével játszani.

2017. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!