Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Féléve megismertem valakit, és jól alakultak a dolgok köztünk, Ő is én is elváltunk, nincs senkink.

Remekül alakult minden, nem voltak elvárásaink, egyszerűn jól éreztük magunkat amikor találkoztunk.

Voltunk itt-ott, vacsoráztunk, beszélgettünk, és remek volt a szex is.

Nem igazán beszéltünk a jövőről, mert alakul ahogy alakul alapon voltunk.

Húsvétkor beszéltünk utoljára, hogy majd keressük egymást, viszont én egyszer hívtam, nem vette fel. Írtam neki pár hét múlva, arra sem reagált. Semmit. Azt sem, hogy nem szeretné folytatni.


2017. jún. 15. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Aláfeküdtél rögtön, tehát látta, hogy komolyra nem leszel jó. Min csodálkozol?
2017. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt lehet tenni, hogy elfogadod, hogy nem kellesz neki, lekoptatott. Vagy alazhatod magad tovabb, hogy ennek ellenere is keresed.
2017. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!