Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomat zavarja hogy szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat zavarja hogy szegény vagyok, legalábbis ezt érzem. Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt. Neki jó állása van, én viszont gyárban dolgozom, pont a negyedét keresem mint ő. Sokmindenből észrevettem hogy mintha szégyellne engem, illetve hogy attól fél, ki akarom használni. A szüleivel még nem találkoztam, de már mondta, ha elmegyek bemutatkozni, azt kell mondanom, hogy ez a munkahely csak egy hirtelen átmeneti megoldás számomra, és mellette minden erőmmel jobbra törekszem. Ami igaz is, de nem egyszerű rendes munkát találni, viszont ebből érezhető hogy ő szégyell előttük. A fizetésemen mindig szörnyűlködik, hogy ez vicc kategória, és hogy ezt nem fogja sokáig tűrni, hogy ilyen munkám van. Ezt nem tudom hogy értette, hogy segít jobbat találni, vagy inkább úgy hogyha nem változtatok sürgősen, akkor szakít velem. A másik dolog, hogy mikor elmegyünk valahová hosszúhétvégére, mindig elvárja hogy felezzük a költségeket. Ami nekem nagyon megterhelő, lehetetlen összehoznom, szüleimtől kell kölcsön kérnem mindig. Az utazások oka nem a wellness vagy a szórakozás, hanem hogy együtt tudjunk aludni, együtt tölteni egy egész hétvégét. Amúgy mindketten a szüleinkkel élünk, és nem nagyon van rá lehetőség. Egyszer beszéltünk az összeköltözésről, abban nagyon elutasító volt, hogy ő albérletbe nem megy velem, az okát mem mondta, hanem majd sajátot akar, de azt finoman a tudtomra adta, hogy oda sem közösen fogunk beköltözni. Ha mégis úgy alakulna, akkor csak szerződéssel. Amúgy ezzel egyet értek, mármint hogy legyen papír róla, ki mit adott bele a dolgokba. De az egészről összességében az jön le nekem, hogy lenéz amiért keveset keresek, és kínosan ügyel rá, hogy nehogy ki akarjam használni. Szerintetek nem is igazán szerelmes belém?
2017. jún. 15. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szerelmes beléd. Az a véleményem, hogy amint jön egy új lány, aki tehetősebb, téged le fog cserélni.

Engem soha nem izgatott, mennyit keres a lány. Volt nekem is olyan barátnőm, aki nehezebb körülmények között élt, de soha nem jutott eszembe, hogy ezért lenézzem vagy szégyelljem a barátaim előtt. 27/f

2017. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizony. De a lelked mélyén te is tudod. Szerintem ennek a kapcsolatnak vess véget.
2017. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű, hogy szégyell téged és a pénz fontosabb neki, mint te.

Valamint nem is tervez hosszútávra tervez veled, mert akkor nem mondana ilyeneket.

Nekem ez lapát lenne, de te tudod

2017. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem biztos szeret, mert ez őt annyira zavarja, hogy ha nem szeretne, akkor már nem is lenne veled.


Nagyon sértő, ahogy gondolkodik és ahogy bánik veled. Nagy butaság egy ilyen fiú miatt a szüleidet lehúzni. Meg fogod bánni, ha vele maradsz.


28n

2017. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom hagy verjem képen ezt a tuskó tetűt! Szeretném beleverni a fejét a betonba aztán ráhugyozni.

Rúgd tökön,köpd arcon ,aztán hagyd el.

2017. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit mersz itt panaszkodni nőként? Nem láttod a kategóriában a kérdéseket? Csak a nők az aranyásók, csak ők hajtanak a pénzre, a férfiaknak nem számít. *irónia off*
2017. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Voltam a barátod szituációjában, bár én nem éreztettem a lánnyal, hogy mennyire zavar - inkább szakítottam.

Kicsit sajnálom, mert egyébként csinos, értelmes és minden, csak tudom, hogy ez a lappangó konfliktus nem maradhatott volna 2-3 évig ebben az állapotában.

Nem tudom melyik korcsoport vagytok, de egy bizonyos kor után nem olyan gyakori a teljesen vak szerelem. Én amióta elmúltam 27-28, azóta nem csak a jófejség és a szexuális aktivitás mennyisége és minősége számít.


Így utólag lehet máshogy kellett volna csinálni és ezt tudnám Neked is javasolni: tessék felhozni a témát, még ha nagyon kínos is. Persze csak azután, hogy tisztáztad magadban mit is szeretnél, pl. időt fordítani a tanulásra/képzésre, hogy jobb munkahelyed lehessen; esetleg ha a barátod intézne valahol protekciót egy pl. akármilyen nem műszakozós, egyszerű irodai álláshoz, azt el tudnád-e fogadni; ha véletlenül úgy alakulna, hogy hirtelen szakítás lesz a dologból, akkor mi fog történni...

Vedd sorra magadban ezeket, aztán itt lesz mindjárt a hétvége megbeszélni.


(Köszi, de nem kérek senkitől az első bekezdés miatt kioktatást - aki mégis szeretné kiírni magából nekem címezve, az előbb gondolja át miért alakulhatott ki a "suba a subával, guba a gubával" közmondás.)

2017. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A baratod egy szarrago. Ezen nincs mit szepiteni.
2017. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a 7-es válaszolóval! Beszélgetned kell vele, hogy még is miért viselkedik veled így és mit vár tőled. Én ez alapján gondolkoznék el a továbbiakon.
2017. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged ez a fiú, de szerintem te is érzed ezt. Én rövidre zárnám a kapcsolatot, nem hagynám, hogy lenézzen vagy szégyeljen bárki előtt. Add meg magadnak az esélyt, hogy találsz egy olyan fiút aki melletted áll, támogat(nem anyagilag), büszke rád és szeret téged.
2017. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!