Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gyerekes, hogy Hófehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gyerekes, hogy Hófehérkét festettem a szobámba?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok.

Még nem élek együtt a párommal, 2-3 év múlva tudjuk csak megoldani. Addig a szüleimmel élek a városomban, mert ez kb. az egyetem mellett van, ahova járok.

A saját szobám az én elképzelésem szerint néz ki. Elegáns bútorok, mindent én rendeztem be. Mellette a hobbim, hogy nagyon kreatív vagyok. Ügyesen rajzolok, és egy hete felfestettem Hófehérkét a hét törpével a falamra 3d-s festményként. Több hetet dolgoztam vele. A párom mikor meglátta, ledöbbent, hogy én hogy lehetek ilyen gyerekes, és hogy nekem ez tetszik? Mondta, hogy a rajz az tökéletes, mintha festő festette volna, de azt, hogy miért ezt választottam, nem érti.

Őszintén, miért lenne ez gyerekes? Szerintem mindenki néz rajzfilmeket. Ráadásul nem közös otthonba festettem, meg nem a nappaliba, hanem a saját kis szférámba.

Nem egy egész falat foglal el, hanem egy kis részletet a sminkesasztalom fölött. Imádtam ezt a mesét, az első mese volt amire emlékszem, hogy gyerekként láttam.

Ráadásul jövőre lesz újratapétázva a szobám, szóval el is fog tűnni.

Szerintetek gyerekes vagyok? Elég rosszul esett a reakciója.


2017. jún. 15. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy gyereke, csak azt csinálod, amit szertsz, és ez így van rendjén.

Ha esetleg szétmentek, van egy nagy fehér falfelület a szobámban és imádom a Dragon Ball-t, ha érted mire gondolok :)27/f

2017. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Te zseniális vagy, a párod meg egy paraszt! Ne a festést hagyd abba, hanem a vele való kommunikálást!
2017. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Hát elég nagy baj. Ez a nő elrohan otthonról, majd összecuccol 7 pasival, akik persze eltartják, elfogad mindent egy idegentől, majd hozzámegy egy pasihoz, csak mert kábult állapotában lesmárolja. Ehh...


Belle-t kellett volna odafestened, ő cuki <3

2017. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

bocs de 5 perce azon röhögök, hogy az a hobbid, hogy kreatív vagy :D

szerintem zseniális


amúgy nem gyerekes, ne érdekeljen

2017. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is gyerekes. De attól még senkinek semmi köze hozzá, azt festesz oda amit akarsz.
2017. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Sok a tapló pasi. Rögtön véleményt alkotnak. A részletekre nem kíváncsiak. Közben röfikés alsónadrágot hordanak és az anyukájuk csinál nekik este kakaót, meg vasalja az ingüket.

Vágj vissza azzal, hogy sokkal gyerekesebb, hogy apukájának kell mindig figyelmeztetnie, hogy fizesse be a villanyszámlát és a kocsija biztosítását.

2017. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Most le leszek pontozva, de sztem durván gyerekes. Felnőtt nő vagy (elvileg). Én is kiakadnék ha a barátnőm ilyet festene fel:D Nem egy hófehérkés szobában szeretnék szexelni egy felnőtt nővel. Nem is értelek. Persze azzal nincs baj hogy kreatív vagy és értékelném a tehetséged de basszus, valami nőiesebb módon nem tudod kifejezni magad?:D Inkább mintha 13 lennél, nem 23 éves.
2017. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Remélem, egy napon újra ilyen kreatív barátnőm lesz. 👍😊
2017. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Semmi gyerekes nincs benne. Vagy mondjuk úgy hogy azokat tartom értékesebb, valamire valóbb embernek akik mindig gyerekek tudnak maradni egy kicsit. Jobban élvezik az életet, könnyebben kikapcsolódnak, megőriznek dolgokat magukban, és jobban kommunikálnak a gyerekekkel. A mesék meg eleve sokszor kiszínezett, bájosan előadott felnőtt tartalmak. A Grimmre ez meg pláne igaz. Kötődésből felfesteni valamit egy ideiglenes falfelületre,... ejj de tökön rúgtam volna ezt a pasit. Nekem az ilyen a kapumon se jönne be.
2017. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond vele, én a tündérekért vagyok oda, pedig már gyerekem is van. Van tündéres szobrom és tervezem a gyarapítást.



Ez a gyerekes vagy szöveg nagyon cikk.


Jól sejtem, hogy a párod több évvel idősebb nálad?


Mindenki azt gyűjt, ami tetszik neki. Egy férfi sem lesz kisfiús, mert matchboxgyüjteménye van, és egy kisfiú sem lesz nagypapás, ha a bélyegekben gyönyörködik.


Szerintem is tapló, én visszavágtam volna egy számára érzékeny témával.

2017. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!