Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnik ennyi időre el?

Figyelt kérdés

A párommal 4 hónapja vagyunk együtt, és nagyon sok vita forrása az hogyha ő lemegy a sarki boltba akkor is 1 órába kerül neki egy liter tejjel hazaérni. Tényleg akárhova megy az órákat vesz igényben, legyen ez bolt, hivatal vagy fodrász,mert elmondása szerint 1,5 óra mire megnyírják, de hisz ebben dolgozom , nem igényel fél órát,persze nekem nem engedi levágni a haját.

Lehetséges megcsal,ugye? Ti mit tennétek? Én veszekszem vele feleslegesen?


2017. jún. 15. 17:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nyugi, csak kocsmázik.
2017. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám csinálta ezt, később kiderült, hogy olyankor 2-3 ilyan mini üveg ócska alkohokt vett a közértben és azt itta hazafele.
2017. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rajta nem érzek alkoholt, de hogy hova tud így elcsavarogni vagy eldumálni az időt azt nem értem.
2017. jún. 15. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h akkor megy a szeretőhöz mikor leugrik a sarokra tejért. De azért gyanús persze.
2017. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, valóban gyanús. Szoktam látni 20-30-as környékbeli férfiakat nagyon hosszasan trécselni telefonon az utcán (bő fél órákat), pedig tudom, hogy van párjuk. Szerintem ő is telefonálhat valakikkel privát témákról. Ilyenkor akár felhívhatod 10-20 perc múlva (pl. mit hozzon még), vagy követheted egy kicsit, stb., ezzel még nincs gond.
2017. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
* főleg délután szoktam látni őket.
2017. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő szentig állítja a boltban 2 embert alig szolgálnak ki amikor én 10 perc alatt nyugodtan megfordulok vagy a hajvágás, címszóval ráérősen dolgozik. Tételezzük fel ha igaz is lenne amit mond, nem mehetett volna át a fodrász vizsgán ekkora idővel. Lehet egyszer felkellene hívnom, ahhoz nincs képem esetleg a telefonjában kotorásszak.
2017. jún. 15. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Kövesd egyszer. Én azt csinálnám.
2017. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Ismerőssel nem futhat össze a boltban soha, ugye?
2017. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy elmegy egy nyugodt helyre kakilni? Van akinek nem megy idegenben.
2017. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!