Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem egy fiú baratomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem egy fiú baratommal mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Kb 1 éve ismerem tetszunk egymásnak meg minden de messze van és csak neten tudunk beszélgetni de akkor mindennap és szinte mindig.. voltak már vitáink de az nm volt ilyen..szvl most komolyabb és bevallom h én voltam benne inkább hibás és már bocsánatot is kértem meg minden, szerintetek mit tegyek?
2017. jún. 16. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:

És mit csinált ? Ő is bocsánatot kért az ő részéért, vagy csak kegyesen fogadta a bocsánatkérésed ?

30f

2017. jún. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kért bocsánatot és még flegmazott is velem
2017. jún. 16. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!