Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szerint nem csinálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerint nem csinálk semmit. Tényleg így van szerintetek is?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, még nem dolgozom egyetemista vagyok. Annyi támogatást kapok még szülőktől,hogy vegyek magamnak enni, néha egy-egy ruhát vagy esetleg megengedhessek magamnak egy kis szórakozást. Ha elvégzem az egyetemet ezzel a szakkal elég jól lehet keresni, utána én szeretném támogatni őket. Jelentkeztem nyárára diákmunkára is,de még nem hívtak be sehová.

Barátom 4 évvel idősebb nálam, nem végzett egyetemet és már dogozik, amit tisztelek, eismerem, hogy keres.Soha nem várom el,hogy bármit is fizessen nekem.A közös dolgok mindig felesben mennek. De szerinte én nem csinálok semmit,csak unatkozom itthon, túl sok a szabadidőm. Az igaz,hogy több van mint neki,de szerintem nem igaz,hogy nem csinálok semmit. Tanulok, megcsinálom a házimunkát,főzni is szoktam.(nem élünk együtt)

Nagyon rosszul esik amit mond. Hogy lehetne megbeszélni ezt?



2017. jún. 16. 13:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*csinálok
2017. jún. 16. 13:49
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy. Aki meg nem volt egyetemista, az nem tudja, hogy erre a szabadidore szukseged van a megfelelo tanulashoz. Nem tudom, hogy mit tanulsz, hacsak nem kamu egyetemen vagy, akkor en tudom, hogy nekem pl.: semmire sem volt minosegi idom. Az ugyan igaz, hogy belefert volna az idombe egy reszmunkaidos allas, viszont a "kotelezo pihenoidombe" nem.

Vagy lenyeled vagy veszekedsz, ami miatt megint esik ki "pihenesed".

2017. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
kit érdekel, majd ha diplomás leszel, akkor lecseréled egy diplomásra. Addig meg kit érdekel, hogy mit makog?!
2017. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem éltek együtt, és nem ő tart el, és felesben fizetitek a programokat, akkor mi baja van??
2017. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Jogosan esik rosszul. Ha nem kamuegyetemet végez az ember, akkor igenis ki kell pihenni a vizsgaidőszakot, hiszen az nagyon intenzív koncentrációt igényel több héten keresztül. Persze dolgozni se leányálom, el kell ismerni, hogy a tanulásnak és a munkának is megvan a maga nehézsége. Ha ő nem tanult tovább és nem éltek együtt, akkor egyszerűen nem lát bele az egészbe. Próbáld neki elmagyarázni, hogy a folytonos kritizálásnak és szemrehányásnak nincs értelme és építő jellege, és hogy elvárod, hogy megadja a kellő tiszteletet.
2017. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Gépészmérnöknek tanulok, szerintem ez egy elég kemény szak, viszont később úgy gondolom jól el tudok majd vele helyezkedni és a mérnökök fizetése sem utolsó.

Megpróbálom megbeszélni vele de nem tudom belátja-e majd.

2017. jún. 16. 15:42
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltek együtt, ellátod a háztartását, és neki mi a tök baja van?

Irigy- azt meg nehezen fogjátok megbeszélni.

És ha még munkába állsz és többet is fogsz keresni - hát.... nem vagyok túl optimista a jövőtöket illetően

2017. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%
mivel én nem így nőttem fel, hogy bárki is támogasson, nem sokra tartom az ilyen embereket
2017. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
En a helyedben megmondanam neki, hogy addig amug anyamek ebbe nem szolnak bele, addig Te se tedd. Ha nem tetszik a helyzet, ott az ajto, b*zd be magad utan!
2017. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én is egyetemista vagyok. De engem nem lát el a családom. Mellette dolgozok már 17 éves korom óta. 2 éve konyhàn dolgozok mindennap 6 órát mosogatok. Most tudom,hogy ez nem nagy cucc, de akkor is amíg tanulok kell valahonnan pénz, mert az ösztöndíjam kevés.Valamint a hétvégén szombatonként a mcdonalds'ba dolgozom. Nincs végzettsém meg, de a munkaügyibe bementem és kaptam a lehetőségen később. Én egy 100ft nem kértem a szüleimtől azót amióta kiléptem a nagyvilàgba.
2017. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!