Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elvárható egy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárható egy friss párkapcsolatban a napi kontaktus?

Figyelt kérdés

kb 5 hete vagyok együt egy fiúval, aki élőben mindig mondja, hogy gondol rám meg mindig nagyon szeretetteljes és tényleg sokat tudunk beszélgetni, de amikor nem találkozunk akkor viszont alig ír, nem kérdezi meg hogy mit csinálok/hogy vagyok stb. Szerintem a napi egy sms nem lenne olyan sok és nekem természetes lenne, hogy ráírok és megkérdezem mi ujsag. Meg ami még zavar, hogy nem nagyon mondja el hogy mit csinal napközbe, egy részét tudom, hogy dolgozik delelottonkent, meg tanul de azt például hogy hogyan tölti az estéjét azt nem, és akárhányszor kérdezem hogy mit fog csinalni, az a valasz hogy semmi különöset..én még ha nem is csinalok semmit, akkor is tudok valamit mondani hogy pl. netezek, filmet nézek stb. Most is legközelebb kedden találkozunk és ma nem is írt semmit, meg szerintem hétfőig nem is nagyon fog...Ez nem fura picit?

24L és 27F



2017. jún. 16. 15:47
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
40%

Nekem nincs igényem ilyesmire, szóval szerintem ebben nincs semmi gond.

Mi se szoktunk naponta beszélni, ha találkozunk úgyis megbeszéljük a fontosabb dolgokat.

Felnőtt emberek vagyunk, mit csinálnánk napközben? Dolgozunk/tanulunk/otthon döglünk, akármi. Ha olyan van hogy valamelyikőnknek programja van a szokásos napi rutinon kívül, úgyis megemlítjük a másiknak.


Ha nagyon zavar, szólj neki, hogy neked igényed lenne arra, hogy többet üzenetezgessetek.

2017. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Abszolút nem fura. Te annak látod/érzed, mert te ilyen típus vagy, ezért is kellene ezt megbeszélni vele, vagy keresni olyat, aki ilyen kaliber szintén. De vele sincs semmi baj, csak nem csimpaszkodik rá a másikra. Na ezzel nem azt mondom, hogy te igen, mert tudom, mindenki azzal takarózik hogy mi a fene, még napi 5 perc beszélgetést sem bí ki a másik, mi a fene van vele?! Hát ez van. Van aki nem igényli sőt, 2-3 naponta beszélgetni és heti 1-2 x találkozni bőven elég valakinek. Annak fura ez, aki napi szinten igényli a kontaktot.


Elvárni szerintem abszolút nem várhatod el. Vagy ilyen, vagy nem. Meg kell beszélned vele szemtől szemben. Ha igénye lesz rá, változtat rajta, ha nem, nem. De egyik hozzáállással sincs baj. Csak fura mód ilyenkor mindkét fél kattantnak nézi a másikat a saját igazuk miatt.

2017. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos a napi kapcsolattartás, mégha csak 1 üzenet is az egész. Nekem fura, ha napokig(!) nem kérdezi meg mi van veled. Lehet alapból ilyen, vagy még nagyon friss a kapcsolat számára, vagy közben másfelé is nézeget.

De kérdezd meg tőle.

29/nő

2017. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
De fura. Én férfiben olyan vagyok, mint a kérdező. Nem várom el, hogy minden órában írjon, de jól esik, ha magától is „bejelentkezik”. Amúgy ha atom szerelmes két ember egymásba, úgysem bírják ki, hogy fél napig, napokig ne keressék egymást. 29F
2017. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem alap dolog lenne!
2017. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont ebben a helyzetben vagyok en is. Nekem is fura,hogy nem beszelunk naponta mert en igenyelnem. Neha ugy erzem nem is kellek neki igazan aztan ha talalkozunk akkor meg oda van ertem. Probalok megbaratkozni a helyzettel. Neked is ezt tudom csak javasolni mert ugy latszik,hogy meg egy friss kapcsolatban sincs mindenkinek igenye a napi kontaktusra.
2017. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez mitől párkapcsolat?

Hetente találkoztok kétszer, közte semmi - 10 találkozást nem neveznék kapcsolatnak - de nem is erőltetném ezt nagyon.

2017. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije, de inkább ne legyen igazam.
2017. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Igen, valószínűleg ő más típusú ember mint én és nem igényli ezt. Szoval csak megbarátkozni tudok a helyzettel vagy kérni tőle hogy változtasson magán..vagy szakítok, de azt nem akarok mert különben meg főnyeremény :)

Nem hiszem hogy lenne valakije, mert azert eleg surun találkoztunk az elso két hétben és nem hiszem hogy meg tudta volna oldani, bár ki tudja.

7-esnek pedig csak annyit hogy honnan tudod hogy hányszor találkoztunk?!

2017. jún. 16. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi fél évig havonta találkozhattunk csak 3-4-5 napot, szóval :)


De igényeltük volna a több időt, csak 1000km-ről nem egyszerű.

2017. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!