Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Szörnyen érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szörnyen érzem magam. Segítségek! Adott egy 5 éves kapcsolat.34N, F Párommal ez idáig nem költöztünk össze, mert ő nem akart. (lakás, anyagiak rendben mindket részről)

Figyelt kérdés
Sokat vitatkoztunk ezen és sokszor ezáltal teljesen padlóra küldött. Többször összevesztünk ez miatt,de mivel szeretem békülés lett mindig. Idén tavasszal volt egy nagy mélypontom miatta és akkor úgy döntöttem,ha Ennyi év után nem képes elkoteleződni,akkor hagyom az egészet,persze nem lett vége,de megpróbáltam másképp hozzállni az egészhez és nem kiidegelni magam. Lassan 1 hónapja neten megismertem valakit és nagyon jól esett,hogy valaki érdeklődik irántam. Egyszer találkoztunk is,de persze nem történt semmi. Ettől Függetlenül lelkiismeretesfurdalasom volt,mert a kapcsolatomat nem zártam le. Páromnak mondtam.hogy nem bírom tovább,eleget vártam,de most megijedt,hogy elveszíthet és rögtön össze akar költözni. Olyan rosszul érzem magam. Mi tévő legyek?
2017. jún. 16. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

5 év hitegetés után még hiszel neki?

Már rég gyerekeket kellene csinálnotok...

2017. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát, végül is az együtt élés során ismeri ki jobban az ember a párját. Próbáljátok meg pár hónapra, aztán kiderül, lehet, már alapjaiban nem stimmel köztetek valami, ha nem jön össze, lehet próbálkozni tovább legfeljebb mással.
2017. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"...de most megijedt, hogy elveszíthet és rögtön össze akar költözni."


Nem lehet, hogy csak úgy mondja, hogy visszaédesgessen? Ez tipikus ilyenkor - visszacsábít, aztán 1-2 hét után megint ott lennétek, ahol a part szakad, és ez a vergődés menne ugyanúgy tovább. Tudom, nehéz egy posványból kivergődni, de szedd össze magad és próbáld meg.

2017. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatod már régen megdöglött, ezt kellene belátni és továbblépni, de nem úgy, hogy egybõl másnál keresel vigaszt a ketyegõ biológiai órád miatt...

Sokan vannak hozzád hasonló helyzetben, inkább dagonyáznak még kicsit, minthogy kilépjenek. Te ne légy ilyen.

2017. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

5èv alatt nem jutottatok el odáig, hogy összeköltözzetek????

Van egy rossz hírem! Ti sosem fogtok összeköltözni. Mèg bedughatod a fejed a se$gedbe kicsit, de ez nem fog változni!

Most lèpj, míg "vèletlen" terhes nem leszel!

2017. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a közös jövőképetek így 5 év után?
2017. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenetesen naiv vagy felnőtt nő létedre .... Már rég ott kellett volna hagynod, akár van "új jelölt" akár nincs. Ezt sohasem értettem egyes nők miért hiszik, hogy képesek valakit megváltoztatni.
2017. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig reménykedtem,azért húztuk ilyen sokáig.
2017. jún. 16. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Reménykedni azt mindig lehet.... 10 év múlva is.

Jól döntöttél tavasszal.

2017. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!