Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baránőm szerint sok vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baránőm szerint sok vagyok neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsot féltékeny tious vagyok,rávagyok szállva a barátnőmre egy napot nem bírok ki nélküle neki kicsit sok amit csinálok változtatni szeretnék,szerintetek mitcsináljak? Énis észrevettem,hogy nem adok neki teret és szabadságot,de probálok változtatni,de nem megy sajnos
2017. jún. 16. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami hobbit magadnak, amiben elmerülhetsz. Vagy járj el sportolni, stb... Szóval szánj magadra is időt, mert olyan nincs, hogy neked erre nincs szükséged. Akkor barátnpd is érzi, hogy elvagy nélküle és addig ő is foglalkozhat a saját hobbijaival/barátaival.
2017. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy nem megy, hanem nem akarod! Nem tudom, hogy egyes embereknek tényleg nincs más elfoglaltságuk, csak a csajuk bugyija? Foglalkozz a hobbiddal, barátaiddal, stb.
2017. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél kevesebb🤔(?)
2017. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
A féltékenység és a túlzott ragaszkodás (birtoklás) az önbizalomhiányból adódik. Növeld az önbizalmad, foglalkozz önismerettel.
2017. jún. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így fogod elveszíteni. Az okát tudod. Változtass, azt is tudod.
2017. jún. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!