Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal úgy összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal úgy összevesztünk, hogy majdnem szakítottunk. Szerintetek is k**vás ez a ruha? 20/L

Figyelt kérdés

Amikor találkoztunk leesett az álla, na mondom biztos bejön neki, már örültem.

Elkezdett oltogatni, hogy mi ez a felső, felhúztam nagymama terítőjét, ott kicsit visszaszólogattam mert nem esett jól, aztán egyre jobban offolgatott, hogy mindenem ki van mindenki engem néz. Szócsata alakult ki aminek mondhatni üvöltözés lett a vége, káromkodással és addig fajult faképnél hagytuk egymást. Nem szakítottunk szóban, de most nem írunk egymásnak meg semmi, most nem tudom mi lesz.

Erról van szó, arcomat kitakarom.

[link]

Szerintem más 100x ringyósabban öltözik nyáron.



2017. jún. 16. 20:26
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem tetszik ez a ruha, de egyáltalán nem qvás. Gondolom, van rajted melltartó, szóval úgysem látszik semmi.

Sajnos sok pasi elvárja, hogy a barátnője onnan, hogy együtt vannak, zsákban járjon, ne mutogassa semmijét. Az ilyent el kell küldeni a búsba.

2017. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
63%
Hat, ha csak melltarto van alatta, akkor en biztos nem mennek ki benne az utcara... minek nezegessek idegen ferfiak az en melltartomat meg lenyegeben mellemet?! Ettol fuggetlenul kulturaltan is ki lehet fejezni a nemtetszest. Az meg hogy mas hogyan oltozik... neked attol meg nem kell prostinak feloltozni, mert mas is ugy nez ki.
2017. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
28%
Van alatta melltartó?
2017. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
hogyne lenne
2017. jún. 16. 20:35
 5/55 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ugyan nem tetszik, de nem is k*rvás.
2017. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ezzel semmi bajom nem lenne, illetve nekem tetszik is ez a ruha.

Ha egyszer vele vagy, mit zavaeja, hogy mások megnéznek?

Vele vagy, az a láényeg.

2017. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csinos kis csajszi vagy, teljesen mindegy, mit aggatsz magadra, ezt nõként írom. :)
2017. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
53%

Haaaat szerintem ha nem is ku.vas de tenyeleg a nagyim teritoje ilyen ... Inkabb azt mondanam cigos ...

Nem sikkes nem noies nem szep ...

2017. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem tettszik, mert olyan, mintha csipkefuggonybol lett volna varrva :(

Viszont egyaltalan NEM qrvas.

Az pedig,hogy a parod ilyen durvan viselkedett veled egy ruhadarab miatt, az viszont nagyon gaz. Gondolom fiatal fiu meg es fogalma sincs hogyan kell rendesen kommunikalni.

2017. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
84%
Én nem venném fel, mert sokkal nagyobb a mellem és így kb. minden qrvás ami kicsit is kivágottabb vagy jobban kiemeli, de egy kis cicis nőnek ez nem az sztem.
2017. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!