Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszeretett valaki másba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretett valaki másba! Engedjem el vagy küzdjek a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés

Közel 3 éves kapcsolat, 2 és féléve együtt is élünk. Januárban munkahelyet váltott a barátom, ahol beleszeretett egy kolleganőjébe. Néhány hete volt náluk egy csapatépítő program, amin én is résztvettem és láttam, ahogy ránéz, minden mozdulatukból látszott, hogy van köztük valami.Azóta gyanakszom rá és tegnap be is ismerte, hogy akarata ellenére elkezdett érezni iránta valamit.Nem csalt meg gyakorlatilag vele, de ragaszkodik hozzá és lehet csak fellángolás, de elmondása szerint már többet gondol rá napközben, mint rám.A lány is vonzódik hozzá, bár tud rólam mégis "randira" hívta többször is és láthatóan szeretné, ha szakítanánk.

A barátom azt mondja ő még küzdene értünk és velem akar maradni, de én nem tudom.Nagyon szeretem őt és nem, hogy múlt volna a szerelmem az évek alatt iránta, hanem napról napra erősebb, de ez nekem már azért a megcsalás határát súrolja és érzem, hogy nagyon nehezen tenném túl magam rajta. Kész lenne munkahelyet is váltani, de akkor is lehet, hogy mindig gyanakodnék és nem akarok olyan nő lenni, aki folyton féltékenykedik. Abba is belegondoltam, hogy talán vele boldogabb lenne. Az elmúlt 3 évben híztam majdnem 10kg és nagyon sokszor érzem, hohy jobbat érdemelne nálam.Ez a lány szebb, csinosabb, okos is és látszik, hogy odáig van érte.

Tudom, hogy szánalmas valamennyire a kérdésem és magabiztosabbnak kellene lennem, de nem megy.Nagyon fáj, hogy mellettem belezúgott egy másik lányba.Az eszem azt mondja engedjem el, mert ezek után nincs közös jövönk, de szivemszerint küzdenék értünk, amíg azt nem mondja, hogy teljesen kiszeretett belőlem.

Ti mit tennétek a helyemben?


2017. jún. 16. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jó vagy rossz döntés ebben a helyzetben, vagy csak az idő fogja megmondani, vagy az se. Tudom, hogy ez nem hangzik túl hasznos válasznak, inkább csak azt akarom ezzel kifejezni, hogy ne érezd magad hülyén, ha te adnál még esélyt a dolognak. Szerintem a hűség döntés kérdése, mert az érzéseit senki nem tudja befolyásolni, de a döntéseinek ura lehet.
2017. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Megértem a vívódásodat, de én külső szemlélőként azt mondanám, hogy adj neki egy esélyt. Az érzéseinket nem tudjuk befolyásolni, ellenben a tetteinket igen, és párod nem hogy nem súrolta a megcsalás határát, de kitűnően vizsgázott. Te magad is írtad, hogy képes lenne munkahelyet váltani, tenni akar értetek, a jövőtökért. Most rajtad a sort, hogy megerősítsd a kapcsolatotokat, mert ő már megtette az első lépést. Beszélgessetek őszintén, hogy miért szerethetett bele a máaik nőbe, mi az, ami számára hiányzik a kapcsolatotokból, hogyan tudnátok ezt közösen visszahozni.

Szerintem időről időre vannak hasonló, ha nem is ennyire súlyos mélypontok egy kapcsolatban, és minden azon múlik, hogy ezekben a helyzetekben mit teszünk. Legyél nagyon büszke a párodra, amiért így reagált, és hajrá, nem menthetetlen a dolog! Sok sikert! :)

2017. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%

Nézd ha tuti hogy szerelmes a másikba akkor felesleges bármi harc érte.Mit keres még melletted? Meg bevallja hogy többet gondol egy másikra mint rád, pff lehet már akkor elküldtem volna.Nem hiszek abban, hogy ha másba szerelmes, és netalán tán elmúlik ez az érzés benne,akkor majd újból beléd lesz szerelmes.

Persze hogy fáj neked ,de majd túlteszed magad rajta. Biztosan fogsz olyat találni akivel kölcsönös szerelemben élhetsz boldogan.

2017. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Beszéljétek meg. Ha hajlandók vagytok ennek érdekében mindent megtenni egymásért, akkor ebből még simán lehet valami. Ha tényleg otthagyná a munkahelyét és megszakítaná a kapcsolatot a lánnyal értsd szenvedne miattad, szerintem elmúlna a gyanakvásod is. Üljetek le szerintem és beszéljétek meg mit szeretnétek csinálni.

30/f

2017. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Előző vagyok.Még annyi hogy ne várd meg hogy azt mondja hogy teljesen kiszeretett belőled, mert addigra az önértékelésed a padlóra fog kerülni.És tegyük fel elmúlik nála a fellángolás a másik iránt.Mi a biztosíték arra hogy fél év, egy év múlva valakibe megint nem fog belezúgni? Szóval ha valaki szerelmes lesz mellettünk egy másikba, akkor szerintem nincs már jövője a kapcsolatnak.Tudom hogy ez fájdalmas dolog, de fogsz majd találni mást, ne félj.
2017. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

2.válaszolónak:Ha megkérdezi a kérdező a párját, hogy miért szeretett egy másik nőbe akkor valószínúleg olyan dolgokat fog felsorolni ami nagyon rosszul fog esni a kérdezőnek.

Itt emberi érzésekről van szó!!! Itt nem az a kérdés, hogy miért jobb a húsleves a gyümölcslevesnél!

Kedves kérdező aki menni akar hadd menjen, senki nem kíváncsi rá hogy miért szeretett bele a másikba.

2017. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a helyzet, hogy bármilyen döntést hoztok is csak idővel fog kiderülni, hogy az jó döntés volt-e vagy sem. Ha valóban csak egy fellángolás akkor valószínűleg menthető lenne a kapcsolat, ha kiderülne mi hiányzott neki a kapcsolatból ami miatt ez megtörtént. De ha te úgy érzed, hogy ezen nem tudnál tovább lépni és megbízni benne akkor nem sok értelme van folytatni.
2017. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Őszinte volt. Elmondta hogy akaratán kívül gondol többet a csajra, többször hívta randira(elment?). Ez a megcsalás határa? Szerintem ne hagyd annyiban, főleg ha szereted. Megéri a pali, a legtöbb már levarrta volna a csajt úgy, hogy lövésed se lenne róla!
2017. jún. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem, ha már valaki lélekben ilyen szinten máshol jár, hogy fel is vállalja, ott már nincs értelme menteni semmit.

ő szenvedni fog azért, mert nem lehet a másik nővell, de megcsalni téged nem akar, mert ennyi tartás van benne. Te meg szenvedni fogsz, mert érzed, látod, hogy a szerelmetek miképp alakul át lakótársi kapcsolattá.

SZóval ez mindkettőtöknek rossz így.


Ha esetleg együtt is lennétek, nem rád konmcentrálna, hanem a lányra. Neked ez így jó lenne? :(

Szerintem az a legjobb döntés, ha tényleg szereted őt, hogy elengeded.

Itt persze az idő fogja eldönteni, hogy jól döntöttél e.

Mondjuk az biztos, hogy én már vissza nem fogadnám, ha az a kapcsolat neki nem jönne össze.

2017. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sok hasznos dolgot írtatok.

Kérdeztem tőle, hogy mi hiányzik neki a mi kapcsolatunkból és nem tudott konkrét dolgot mondani. Szerinte azért került képbe ez a másik lány, mert 10-12 órákat töltöttek együtt és nagyon hasonló a személyiségük. Nyilván ezt nem mondta, de szép lány is.

Tényleg rendes ember és 3 év alatt legalább 3-4x lett volna alkalma megcsalni, de nagyon távol áll tőle az ilyesmi és mindig őszinte mindenben.

Szeretnék küzdeni és megérné ebben biztos vagyok, mert Ő is akarja, de úgy érzem valami megváltozott bennem. Ha bele tudott szeretni valaki másba nem szeret már igazán és ezzel nem tudok mit kezdeni. Tényleg mindig attól fogok félni, hogy megint jön valaki és ugyanez lesz.

Ha olyan fontos lenne neki a kapcsolatunk akkor még az elején lépett volna és nem hagyja eddig fajulni a dolgokat.

Egyébként nem ment el a randikra, munkán kívül nem találkoztak egyszer sem.


Igazatok van abban, hogy csak idővel derül ki mi a helyes döntés, csak olyan nehéz. :(

A kérdésemből kimaradt, hogy fiatalok vagyunk.

21/L és 24/F

2017. jún. 17. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!