Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti férfiak hogy fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiak hogy fogadnátok reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az tényleg baj,ha màs férfiakkal beszélgetek facebookon főleg amúgy munka,tanulás,család, szerelem ezek a főbb témàink, pusztán csak beszélgetés. Amúgy találkoztam párszor két férfival barátként személyesen és mindkettőjükkel megbeszéltük,hogy tartjuk a kapcsolatot, beszélgetünk azóta is. Tudjàk,hogy van párkapcsolatom, néha kérdeznek a barátomról és mesélek nekik, nem zavarja őket, érdeklődök inkább. A páromnak nem mondtam,hogy szereztem 2 férfi barátot akikkel találkoztam is párszor. Ezekkel a fiúkkal tényleg megbeszéltük,hogy nem lesz semmi és ezt tiszteletben tartották. Már több mint 6 hónapja tartom velük a kapcsolatot. Most szeretném elmondani a páromnak amit most nektek. Nekem nem voltak eddig baràtaim csak a párommal szoktam lenni vagy egyedül,ha nem melóztam, tanultam. Nagyon örülnék neki,ha a baràtom ebbe nem mást látna bele és inkább örülne annak,hogy van akikkel úgy nézki tudok találkozni még. A két férfi elbizonytalanított azért,mert mindketten figyelmeztettek,hogy lehet ennek a párom nem fog örülni, mert ők sem biztos,hogy díjaznák ezt,ha most barátnőjük lenne,tekintve,hogy mindenki azt feltételezné,hogy többről van szó barátkozásnàl stb. De én megakarom mondani a páromnak, mert örülnék ha tudná ezt és nem zavarnà hanem megoszthatnám vele a dolgaimat a későbbiekben is. Hiszen ez részemről barátság tényleg és ők is azt mondták, meg úgy is viselkednek velem. Arra lennék nagyon kívàncsi,hogy ti FÉRFIAK hogyan fogadnátok ezt,ha lenne barátnőtök? Véleményetek?


Ui: A két férfi barátom nem ismeri egymàst, de tudnak egymàsról már. Mert kb párhuzamban voltak az első talàlkàk is.


L



2017. jún. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:

Én elfogadnám. Egy csomó lány barátom van! mondjuk annak idején úgy ismertem meg őket, hogy mindegyikkel kavartam, de most meg nagyon jóban vagyok mindegyikkel.


És ha nincs barátnőm akkor sincs köztünk semmi egyik lánnyal sem, mert csak barátok vagyunk már. Ennyi és kész.


Létezik férfi és nő között barátság, nem hiszem, hogy nagyon tragikus lenne.

Mivel én ezt tapasztalom, ezért képes lennék elfogadni, hogy mondjuk az adott barátnőmnek van egy férfi barátja. miért ne lehetne?

2017. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
25%
Engem szimplán nem érdekelne a dolog. Megrántanám a vállam, és visszaülnék Tyrianozni.
2017. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 A kérdező kommentje:

Én egyikkel sem kavartam soha, nem úgy indultak a beszélgetések sem. Mindent az elején tisztáztam velük és nem is akartak tőlem semmit, csak ismerkedtünk és magától jött minden a későbbiekben.


Megakarom mondani a barátomnak,hogy kik ezek a srácok. Most,hogy már biztos,hogy tartom velük a kapcsolatot és csak egy fél órànyira vannak tőlem találkozhatunk majd sűrűbben is mondjuk heti 1x valami közös mozi vagy kirándulás, sütizés. Nagyon jó lenne ha éppen nem a párommal vagyok akkor másokkal is kitudok kapcsolódni és kommunikálhatok a barátaimmal.

2017. jún. 17. 00:04
 4/90 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszene, hogy 6 hónap után mondod, de ezt leszámítva nem lenne bajom vele. Egy feltételt szabnék és ezt halálosan komolyan gondolom, ha párkapcsolati problémád van velem, azt elsőízben velem tisztázod, nem söpröd a szőnyeg alá mással lelkizgetéssel, vállán sírdogálással. Ha utána meséled nekik, azzal sincs semmi gond.

30/f

2017. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 A kérdező kommentje:

Lelkizni nem igazán szoktam a két barátommal, a páromról pedig és a személyesebb dolgokról érintőlegesen beszélünk, mert van ami nem tartozik rájuk sem most sem később. Ha gond volt azt sikerült megbeszélnem a párommal eddig mindig, voltak veszekedések vagy nézeteltérés, de nem máshoz futottam a problémáimmal.


Nem akartam rögtön az elején mondani,hogy férfiakkal beszélgetek, mert még én sem gondoltam,hogy aztán tényleg barátként tekinhetek majd rájuk és találkozunk. Már beszéljük a találkozást és mostanra úgy érzem eljött az ideje,hogy ezt elmondhatom a barátomnak. Csak nem igazán tudom,hogy majd hogyan vágjak bele, hogy ne értsen félre és ne legyen baj.

2017. jún. 17. 00:16
 6/90 A kérdező kommentje:
Már beszéljük az újabb * találkozást
2017. jún. 17. 00:18
 7/90 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy a barátaid hány évesek és hogy te és a párod menni idősek vagytok? Úgy jobban tudok segíteni szerintem.
2017. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:

A párom 29 éves.

Én 22 vagyok nem rég töltöttem be.

A barátaim pedig: 26,28.

2017. jún. 17. 00:23
 9/90 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Szögezd le a dolgokat, ahogy a 2 fickó felé, aztán lesz valami. Mi csak a magunk nevében nyilatkozhatunk, a párodéban nem, lehet, hogy repülsz, lehet, hogy együtt fognak meccset nézni és sörözni, miközben te szendvicset csinálsz. Ezt mi nem tudhathjuk, azt tudd, hogy becsülöm benned, hogy úgy döntöttél elmondod, lesz ami lesz. Majd azért írj ide, hogy alakult. Sok szerencsét.

30/f

2017. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 A kérdező kommentje:
És ha valakit érdekelne: 19 évesen jöttem össze a párommal. A barátaimat pedig kb 6-7 hónapja ismerem.
2017. jún. 17. 00:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!