Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szülei olykor nem nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szülei olykor nem nézik jó szemmel, ha találkozunk. Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt barátommal. Ő 22 éves én 20 vagyok, még mindketten a szüleinkkel lakunk. A kapcsolatunk eleje óta elég gyakran gond van abból, ha találkozunk. Ő úgy van nevelve, hogy ha otthon segíteni kell, akkor szalad s én el vagyok felejtve. És gyakran azért nem találkozunk, hogy otthon ne szidják le, hogy rám bezzeg van ideje... Mit tehetek, hogy véget vessünk ennek a helyzetnek?
2017. jún. 17. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mit akarsz te egy anyuci-apuci kicsi fiával aki úgy ugrál ahogy fütyülnek neki ? Ez csak neked gond,láthatóan neki nem.
2017. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond, ha otthon lakik és te is, itt az a legfontosabb, hogy értelmileg, szellemileg a párod mennyire önálló és mennyire határozottan van meggyőződve arról, hogy te kellesz neki, nem pedig a rokonok és haverok ízlésére hagyatkozik, mint egy kiskamasz.

Ez a helyzet párválasztásban az egyik legfontosabb.

2017. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek albérletbe, azt' nem kell rohangálni senkinek.


Vagy épp te is átmehetsz hozzájuk besegíteni, illetve a párod is átjöhet hozzátok besegíteni. A család így működik, tudod...

2017. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, én szinte midnig ott vagyok, és segítek... Viszont én egyáltalán nem számíthatok rá...
2017. jún. 17. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szivas. Idovel onallosodtok. Ha majd akkor is ugy urgal a pasid ahogy a szulok mondjak, akkor rajossz merre hany ora.
2017. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért nem költöztök össze?

Akkor probléma megoldva.

Ja, ehhez még nem vagytok felnőttek.Nehéz ügy.

Ülj le vele, és beszéljétek meg, hogy ez így neked nem jó.


Figyelj, szülők nélkül is lehet boldogulni, hidd el.

18 éves voltam amikor a saját lábamra kellett állnom, szülők nem éltek.Elhúztam dolgozni, albérletbe mentem.

Mamár 30-as, boldog édesanya Vagyok.

Nagyon Fiatalok vagytok még, de ha ketten, együtt képzelitek el a jövőt, akkor lépjetek!

2017. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nna, az gáz!

Meg köll vele beszélni, hogy vagy ő is átfárad hozzátok besegíteni, vagy ezentúl te csak mint vendég szeretnél náluk szerepelni.

Nix ingyen-munkaerőkölcsönzés!

2017. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez ilyen fekete-fehér. Én most 30 vagyok, szüleimmel élek jelenleg, szinte pattanok otthonra, mert nekem ott van dolgom, az én háztartásom is, nem csupán segítek, hanem a saját környezetemet is intézem.
2017. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a szülők nem képesek lazítani a kontrollt, ahogy felnő a gyerekük, akkor a gyereknek kell fokozatosan elszakadnia és önállósodnia. Te túl sokat nem tudsz szerintem tenni, legfeljebb a párodat tudod támogatni, segíteni. Ha fellépsz a szülei ellen, valószínűleg örökre ellenségnek leszel bélyegezve.

Nagyon jó kezdet pl. elköltözni otthonról. Bár elvileg nem kéne csak azért feltétel nélkül ugrálni a szülőknek, mert otthon lakik...

2017. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Emlékszem az első kapcsolatom első éveire... Ha nálunk voltunk 7végenként, anyám: "Állandóan itt vagytok..."

Ha náluk voltunk, anyám: "Sose vagy itthon..."

Az ő szülei, ha náluk voltunk: "Mindig itt ba$$zátok a rezet hétvégén."

Ha nálunk voltunk, a szülei: "Fiam, gyere haza, mert ez meg az lesz, segítened kell!"...


De jó, hogy azokat se kell már hallgatnom, mert az extől megszabadultam, így a komplett családjától is .. :D

2017. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!