Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Elkerülhetetlen a szakítás?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt a párommal, én 24 éves vagyok, ő pedig 31. Az elején minden szuper, kivéve a szexet. Nagyon szerettem volna vele lenni, és azt gondoltam a szex majd idővel jó lesz. Később azzal vígasztaltam magam, hogy a szex nem a legfontosabb, ha a többi működik, akkor ezt el kell így fogadnom. De 1 év után már kezdtek más dolgok is zavarni és egyre ritkultak az együttlétek. Többször is beszéltünk erről, azután kb. 2 hétre egy kicsivel jobb lett, utána pedig minden ugyanolyan. Azt mondja, hogy sose volt egy szenvedélyes szerető és neki ez nem olyan fontos, heti egyszer bőven elég. Az ágyban is van pár dolog, ami nekem fontos lenne, de nem kapom meg tőle (1 percnél hosszabb előjáték, szenvedély, orális szex). Kb. évente 1-2 alkalommal van egy jobb együttlétünk, de akkor sincsen orgazmusom. Nem veszekszünk egyébként soha, tudom, hogy szeret, csak nem mindig mutatja ki, ő velem tervez mindent, sokat szeretne velem lenni, mindig mellettem áll és mellette "én" lehetek. De emellett nagyon rendetlen, 3 havonta takarít egy kicsit (én csak hétvégente és szünetekben vagyok nála, mert még tanulok). Tudja, hogy mennyire zavar ez, mert tényleg minden koszos és az egész lakás nagyon rendetlen. Eleinte még jobban takarítottam is nála, de én azt nem látom be, hogy heti 5 nap iskola és 1-2 nap munka mellett alig van szabadidőm, és akkor is nála takarítsak. Ő neki pedig heti 2-3 szabadnapja is van és semmit nem csinál, csak filmeket néz és játszik. Nem érzem már magam jól nála, pedig minden hétvégén itt kell lennem, mert itt van a munkahelyem. Mondtam már többször is, hogy ez nekem fontos lenne és így nem érzem magam jól. Nem kell mindennek csillognia, de jól esne, ha legalább egy alap tisztasággal megtisztelne. Semmi változás. A másik dolog az, hogy nem nagyon vannak tervei a jövőre nézve, csak az, hogy 2-3 gyereket szeretne és engem elvenni. Van diplomája, amivel itt Németországban (ott lakunk) jól el tudna helyezkedni, de inkább pultosként dolgozik, ahol nagyon rosszul keres, mert az egyszerűbb. Abból a fizetésből kizárt, hogy eltartson majd egy családot, ha én eleinte otthon lennék a gyerekekkel. Nem minden a pénz, de akkor is bosszantó, hogy én a jobb megélhetésért bevállalok még egy iskolát és dolgozok is mellette, ő meg nem partner ilyen téren. Úgy hogy ő dolgozik teljes állásban, kért tőlem aki tanul nem egyszer pénzt. Én már azt mondom, hogy nem tudok adni, mert nem tartom ezt jónak. 31 évesen máshogy kellene gondolkozni nem? Ha belegondolok, hogy így kell leélnem az életemet... Annyira rossz sorom nincs, nem ver, nem hanyagol el, de valamiért mégis rosszul érzem magam így. Ő egyébként nagyon elégedett a kapcsolatunkkal, a szexuális életünkkel, nagyon boldog és velem szeretné leélni az életét. Még mindig szeretem és szerintem el kellene még most hagynom, de még talán nem vagyok rá képes. Hogy adagoljam ezt be neki? Itt Németországban nincsenek barátai, a családja is messze van, csak én vagyok neki. Már egyszer volt róla szó, hogy jobb lenne szakítani, de akkor is teljesen összetört. Mit tennétek a helyemben?
2017. jún. 17. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira rossz sorom nincs, nem ver..." - micsoda merce...

Amugy fogalmam sincs, miert vagy ebben a kapcsolatban. Az ilyen fasziktol nagyjabol a masodik randi eleje kornyeken kell egy udvarias "nem egymast keressuk"-kel elmenekulni, nem pedig varakozni, hogy majd jobb lesz, es majd 31 evesen teljesen "ujra szocializalom", es minden jo lesz.

2017. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan hamar én ezt nem láttam, nem vagyok egy gyors emberismerő. Úgy értettem, hogy van nem is egy ismerősöm akik sokkal rosszabb párkapcsolatban vannak, nem enged meg nekik a párjuk semmit, félnek tőle stb. És mikor én nekik panaszkodok, olyan hülyén jön ki...
2017. jún. 17. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, megprobalom én is leírni a gondolataimat, talán egy kis erőt merítesz belőle. Az első és legfontosabb szerintem, hogy a Te boldogságod és az Ő boldogsága nem arányos, neki ez a kapcsolat szinte tökéletes, a tiéd viszont forditva már nem, tehát biztosam te is érzed magadon, hogy részedről sok a megalkuvás. Igazad volt az elején, ha van hajlandóság akkor az elején megbeszélve lehetett volna dolgozni a kapcsolat sikerén, de nem sikerült. Most az idő ellened dolgozott, már nem igen fog ez változni, és ha változtat is pl. ha most beszéltek róla, az inkább ilyedtében fogja tenni, nem érted és nem önmagáért. A soraidban benne van mennyire megakarod győzni magadat hogy azért nem rossz ez így, pedig sajnos boldog, teljes mértékben nem leszel, és hogy boldogtalanabb leszel annak sokkal nagyobb az esélye. Az utolsó soraid pedig az Ő felmentését testesítik meg a szemedben, beszélnetek kell erről nyugodtan,nehéz igen de muszáj. Ha szeret téged akkor boldognak akar látni, sajnos ha ez melette nem megy, akkor el kell engednie.
2017. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

Hát de akkor se az legyem már a mérce, hogy nem ver...

Nézd, semmi közös nincs bennetek igazából és nem is lesz. Nincsenek illeszkedési pontok sem. Akkor nem értem, mi a kérdés igazából.

Hát csak olvasd már vissza, amit leírtál te lány.

2017. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem tudtam ilyen posvány kapcsolatban élni, ahol az a mérce, hogy "nem ver".

Mennyi ilyen van, amikor csak azért vannak együtt a felek, hogy ne legyenek egyedül.

2017. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

31 éves "férfi" ül a koszos lakásában és játszik... gyereket akar, de a szex nem megy. (1 percnél hosszabb előjáték???? my God!)

Ne "adagoljál" semmit, mondd meg, hogy te ennél pozitívabb jövőt akarsz viszlát.

2017. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Ő már nem fog változni.

2. Neked ez nem jó, boldogtalan vagy.

3. Mire vársz?m

2017. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha a szex szar, megette a fene.


Keress mást, aki érzelmileg ÉS szexuálisan is megfelel.

2017. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!