Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éve együtt élünk. Gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éve együtt élünk. Gyereket akarnék, de se egzisztencia, se hajlandóság a férjem részéről. Én 10 évvel idősebb vagyok, ezek az utolsó termékeny éveim. A férjem nagy gyerek, nem társ. Elváljak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
ha te ezt itt kérdezgeted és másoktól vársz tanácsot akkor te sem vagy több nagy gyereknél vagyis megtalálta a zsák a foltját, nem való nektek gyerek
2017. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
ÉS akkor majd gyorsan találsz valakit, aki gyereket csinál neked? Vagy mi a terv?
2017. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki felnőtt létére nem tudja a választ egy ilyen alapvető dologban....hát igazat kell adjak az elsőnek.
2017. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Ez nem olyan, amit kitartással meg lehet oldani. Gyereket akarsz és most. Szóval lépni kell. Bár ez nem garancia arra, hogy pár éven belül lehet gyereked és társad...
2017. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyesmit akkor kellett volna tisztázni, mikor összejöttetek, nem még hozzá is menni...

Az egzisztenciát viszont nem csak a férjed dolga megteremteni, hanem a tiéd is!!!

2017. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi a kérdés még?
2017. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
hány éves vagy kérdező?
2017. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nyilván jobb lett volna korábban, de hát az már nem kérdés. Ha akarsz valamit, ahhoz tenni kell, ebben az esetben ezt. Bele is őrülsz egyébként, ha egy ilyen alap pátyolgatása teszi majd ki az életedet.
2017. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóban voltam én is sajnos férfiként.

12 éven át nem esett le neked hogy nem fog megváltozni. Ez márpedig a te hibád nem az övé. Először én is a másikat hibáztattam, aztán beláttam, hogy én választottam, én nem hagytam el évekig. Aztán mérlegeltem, döntöttem, elváltam.

A te életed, a te döntésed!

2017. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Természetesen hibás vagyok, mert homokba dugtam a fejem. ahogy talán ő is. Ez egy olyan felület ahol kérdéseket teszünk fel, röviden, mert kíváncsiak vagyunk mások véleményére is. Természetesen nem ez alapján fogok dönteni. Nem értem a fikázó kommenteket. Biztos kisebbségi komplexusuk van, hogy itt élik ki egyesek ezen hajlamaikat. Az értelmes és építő jellegű válaszokat köszönöm, sokat segítettek.
2017. jún. 18. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!