Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart egy szerelem? Hallottam olyat, hogy két évig kb. tudom, nehéz válaszolni, mert ki tudja mikor és mivé változnak érzelmeink. De engem az igazi, szenvedélyes része érdekelne és főleg számok, adatok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy nő vagy férfi tette-e föl ezt a hülye kérdést. Ha az érzelmeket olyan könnyű lenne számokba sűríteni, szted lenne gond a párkereséssel?
2008. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pártól függ. Már 2-3 hónap után is lehet langyosvízben üldögélni, és 5-10 év után is szenvedélyesen szeretni egymást. Az a lényeg, hogy a felek ne eresszék el magukat, hanem ha együtt is élnek, adják meg a módját a dolgoknak, akarjanak tetszeni egymásnak, sé mutassák ki, mennyire szeretik egymást.
2008. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én azt hallottam hogy a szerelmi hormon 2 évig képes dolgozni egyfolytában a szervezetben,utána szünetel de lehet újra bele szeretsz a párodba pár hónap múlva! Nem tom mi igaz ebből és mi nem csak hallottam! :)
2008. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha biológiai (és evolúciós) szempontból nézzük, akkor 3-12 hónap, ugyanis ez az az idő, amíg a férfinek gondoskodnia kell a nőről (terhesség alatt és a gyereknevelés korai szakaszában). Mivel ez energiaigényes állapot, ezért a szervezet nem is tartja fenn tovább, mint feltétlen szükséges, tehát az igazi, szenvedélyes szerelem az esetek túlnyomó részében legfeljebb egy évig tart.
2008. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy férfi 4 évig képes a párkapcsolatra Evolúciós alapon, erre német tudósok jöttek rá, azért 4 év, mert 4 év után elvileg már nincs gond az utóddal!


De ez csak evolúció, az ember szellemi léte fontosabb! és a szerelem "időtartama" (ha van ilyen) egyén függő

2008. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ember nem elsősorban biológiai lény, hanem "szellemi" lény, intellektuális (már aki :P) és társas lény.
2008. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!