Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban (vagy férjezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban (vagy férjezett) élő nők miért hozzák kellemetlen helyzetbe a párjaikat?

Figyelt kérdés
Pl: szintén párkapcsolatban élő barátnői párjaival összehasonlítják, és utána otthon megy a cirkusz h xxx yyy barántőm férje ezt meg ezt megcsinálja te nem. MILYEN FÉRFI VAGY TE?
2017. jún. 18. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Még soha nem csináltam ilyet.


Legfeljebb amikor mesélnek valamit a kolleginák ebéd közben, akkor otthon megemlítem a férjemnek, hogy ez-az mennyire jól hangzik és akár ő/mi is csinálhatnánk, de a leírtaknak megfelelőeket még 17 évesen se csináltam az aktuális pasimmal, nemhogy most a férjemmel.

2017. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen nőt, seprűre kell ültetni és világköröli útra röpíteni.
2017. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát megértem, hogy "kellemetlennek" találja a helyzetet, mikor betelik a pohár és a szemére vetik, hogy egy lusta disznó. De héé, semmi gond! Egy nőre mindig rá lehet fogni, hogy csak hisztis házisárkány és nem a ház urában van a hiba Ez mindenkinek alanyi jogon jár aki kukaccal a lába közt születik.
2017. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Mivel hoz kellemetlen helyzetbe? Hogy a Juci férje képes maga után berakni a koszos edényt a mosogatóba?
2017. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez a fajta nő még teljesen normális. A férgesebbje ott melegében közönség előtt tolja ugyan ezt. Ilyen párom nem volt, de ismertem olyat akinek igen. Ezt még annak is rohadt kellemetlen hallgatnia, akit nem hoznak szóba.

30/f

2017. jún. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Persze, nyilván a nő a hibás, egyértelmű. Kivéve, hogy még mindig nem derült ki, hogy mitől érzi magát kellemetlenül főhősünk. Mert nem mindegy, hogy az a gond, hogy széthagyja a lakásban a szaros gatyáját, vagy az hogy nem voltak még idén kétszer Balin.
2017. jún. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A párom néha viccelődik ilyesmivel. Általában azzal ugrat, hogy nincs otthon túl sok szerszámom és hogy nem nagyon értek az otthoni barkácsoláshoz, ház körüli javításokhoz meg hasonlókhoz. Ami igaz, és nem is akarok :D. Ilyenkor én is ugratom, játszom a sznobot. Nem érzem kellemetlennek, és ő sem bántani akar, csak furcsa neki a hozzáállásom.
2017. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence_ ***** válasza:

Olyan emberrel élek együtt akit tisztelek, becsülök.

Ahol ilyen párbeszéd van ott elfojtott sérelmek vannak.

2017. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!