Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj vagy szerető?

Figyelt kérdés
10 éve házas vagyok van egy csodás gyermekem.A házasságom közel sem tökéletes.Igaz a férjem mindent beteremt nekünk de lelkileg sosincs velem.70 százalekban minket szapul hogy mit nem tettünk a helyére,halkabban enekeljunk,stb..Sokat netezik a telefont nyomkodja.Sosem dicsér vagy ölelne meg simogatna..A problémákat sosem beszéljük mert ő nem akarja.Van egy férfi 5 éve ostromol,azt mondja mindent megtenne értem egy szavamba kerül és bármit megtenne!Azt mondja csodás vagyok és örökké vár rám ha kell!Annyira jó hogy nőnek érzem magam ha mellette vagyok...De minden elillan ha hazamegyek!Mégsem lépek úgy érzem megbantanam a férjem,nem azért mentem hozzá hogy elhagyjam..De a lelkem nagyon fáj..kérlek adjatok tanácsot!Köszönöm!
2017. jún. 18. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

"Van egy férfi 5 éve ostromol,azt mondja mindent megtenne értem egy szavamba kerül és bármit megtenne!"


hányszor hallottuk már ezt...ha kinyomtatnánk akkor Dunát lehetne vele rekeszteni.

és ilyenkor jön az, hogy "de ő más mint a többi, ő komolyan gondolja"

majd a végén egy újabb kérdés:


"Elhagytam a férjem egy másik férfiért aki fűt-fát ígért, de csak addig érdekeltem, amíg meg nem kapott, majd elhagyott. Most mitévő legyek?"

2017. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Maradjál a pároddal, a másikat meg tartsd meg szeretőnek.

Ez, bevett szokás. Nőknél, pasiknál.

2017. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maradjon meg mindkettő.
2017. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Munkamániásnak tűnik a csóka.


Majd az első infarktus után ő is rájön, hogy az élet nem arról szól, hogyan dolgozzunk hatékonyan és legyünk úrrá a problémákon.


Illetve hát hogy ha a "hátországa" problémáit kizárólag rád tolja - inkluzíve azokat is, amelyeknek épp ő az oka, akkor az nélküle nem feltétlenül fog az ő szája íze szerint megoldódni.

2017. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Mindent megteremt!

-De azért félre kúrnál?

Idióta p-csa.

2017. jún. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, hány éves vagy? Mindent megtenne..... Mege meg...
2017. jún. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence_ ***** válasza:

Ülj le és beszélj vele. Valami neki is hiányzik,ezért szapul.

Párterápia?

2017. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nő lennék elhagynám a férfit.

Ne énekeljetek hangosan.. atya ég...


Igen elhagynám, de nem azért mert a másik jobb lehet, hanem magam miatt, mert nem vagyok senki kutyája hogy csendre intsenek,és szapuljank.

2017. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!