Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
barátommal 3eve együtt vagyok. A mult héten anyukája felhivott,tudta hogy otthon vagyok,hogy nem-e megyünk el bevásárolni a nyári kirándulásra...mndom semmi probléma..elmegyünk bikinit nezni,erre ott áll felettem az öltözésnél is. Elöször probaltam elküldeni más felsöert,de ö nem mozdult..Mintha mindenáron látni akarta volna melleim,olyan beütésem volt..egy idö után már nem birtam,levettem elötte...Erre ö,látod nem kell szegyenlösködni,hiszen egy család vagyunk---nem tudom,nem szoktam hozza ilyenhez...vagy szerintetek?

2017. jún. 19. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán abszolút nem vagyok szégyenlős de elküldtem volna. Ez pofátlanság. Te meg nem vagy elég határozott... mi lesz ha lesz gyereketek esetleg? Ott fog ülni a nyakadon.
2017. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy akar valamit?
2017. jún. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez durva. Én is elküldtem volna. Mit érdekli őt hogy milyen melle van a fia barátnőjének?!

Vagy titkon leszbi, és élvezkedni akart.

2017. jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát de miért nem nyitod ki a kis szádat, hogy "Elfordulnál légyszi? Mert nem szeretnék előtted egy szál mellben lenni."


Vagy ha humorosabb kedvemben vagyok, akkor csak annyit szóltam volna oda neki, "Hogyha nézni akarod, azért már fizetni kell." Aztán csak kapcsol. :)

26N

2017. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egészben meg az volt a buli, hogy kB 4melltartot is hozott hogy fel próbáljam.. Aztán már kezdett agyamra menni, inkább nem akartam m semmit venni.. Első és utolsó alkalom volt együtt a bevásárlás..
2017. jún. 19. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz hallod. En nem tudtam volna igy vetkozni. Megmondtam vna h "majd szolok ha kesz vagyok:)". Anya elott a se nagyon meztelenkedek ha nem muszaj, nem hogy egy idegen elott
2017. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két ember van, aki előtt én önként leveszem a melltartómat, anyám és párom. Más meg addig állna fél lábon, míg én levetkőzöm.
2017. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!