Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapxsolati probléma hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapxsolati probléma hogy javitsak rajta?

Figyelt kérdés

Az irasert eloszor is bocsi. Nem nagyarorszagin tartozkodom.

A baratnom thai es a viselkedese borzalmas. Eddig elturtem hogy ha valami baja volt akkor azzal jott hogy sz*r vagy b*sz*dj meg takarodj barcsak meghalnal. Volt ra pelda hogy nekem jott es meg utott meg meg rugott. Ezeket elturtem..

Meg utazas kozbe ra jott az ot perc es az etterembe magamra hagyott es 1 oran keresztul kerestem... de most amit tett...

A szobaba amit berlek bement es mindent szet dobalt a lakasba. A parnat a wc be dobta stb..

Most meg sir hogy mennyire sajnalja de minden egyes esetnel ezt teszi.

Mit csinaljak?

Tegnap meg probaltuk meg beszelni a problemat de csak jobban ideges lettem

Ugy erzem hogy valamit meg valtoztatott..

Mit tudnek csinalni?



2017. jún. 19. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

"Eddig elturtem hogy ha valami baja volt akkor azzal jott hogy sz*r vagy b*sz*dj meg takarodj barcsak meghalnal. Volt ra pelda hogy nekem jott es meg utott meg meg rugott. Ezeket elturtem.. "


Eddig bírtam olvasni, miféle elcseszett hülye mamlasz vagy, hogy ilyeneket eltűrsz he??? Ha meg igen, akkor ne nyekeregj B+ !!!!!!!!!!!! Akkor tűrj továbbra is tűrj!!!!


Utálom az agresszív hímsovi dögöket, de te se vagy százas ember!!! Minek neked ilyen "nő" he???! Mi a lófa*nak??

2017. jún. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Beteg és te is az vagy!
2017. jún. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

"Mit tudnek csinalni?"

Van választási lehetőséged:

- tűrsz a birkák türelmével - és ezzel boldoggá teszed őt;

- megbeszéled vele elvárásaidat és bízol a változásban;

- nevelési célzattal te is hasonlóan viselkedsz;

- keresel magadnak és váltasz olyan barátnőre, akivel kijösz.

.

Magadnak szakítottad, neked kell szagolni.

2017. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van

De fuggok jelen pillanatba tole. Mert itt tanulok es o segit keresni munkat stb... igy fuggok tole.

Probaltam meg beszelni vele.. kindig mondta nagyon sajnalja es utalja a viselkedeset ws meg akar valtozni .. de nem tud..

2017. jún. 19. 07:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valami nem stimmel a barátnőddel, én már kb kihajítottam volna az ablakon, lehet, gyógyszeresen kezelhető lenne, csak azt megtalálni, hogy mivel...?
2017. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyet ertek veled

Meg probal iranyitani de nem tud.

Most mondtam hogy ido kell nekem erre meg sirva fakatt hogy tudja hogy miatta van de szeret.. kicsit meg sajnaltam. De amit tett...

2017. jún. 19. 07:47
 7/8 anonim ***** válasza:

" kindig mondta nagyon sajnalja es utalja a viselkedeset ws meg akar valtozni .. de nem tud.."


Nem sajnálja, mertz akkor nem tenné és nem akar megváltozni (eléggé), mert akkor nem lenne ilyen.

2017. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régen ott hagytam volna.

Orvoshoz kene mennie , mert az indulatait nem tudja kezelni, bánt és megaláz téged bárhol is vagytok éppen.

2017. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!