Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem zavarja a feleségeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja a feleségemet a túlsúlya?

Figyelt kérdés
174cm és 87kg. És nem áll jól neki mert hasra meg combra hízik,nincs nagy csípője.10 éve mikor 18 volt és megismerkedtünk kb 15-20 kgal könnyebb volt. Gyerekünk nincs még. Én ugyanannyi súlyba vagyok mint amikor megismerkedtünk. 177cm 74 kg vagyok.Csak olyat eszik ami ízlik neki meg amennyit megkíván. Én jobban tudom kontrollálni ezt,jobban figyelek az étkezésemre férfi létemre. Próbáltam finoman mondani neki,hogy fogyhatna kicsit de semmi változás.Szexuálisan is egyre kevésbé kívánom. Ha ez így megy félek rámegy a házasságunk. Nem igaz,hogy nő létére nem zavarja ez.
2017. jún. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó mondat elég hülye hozzáállás. Miért azért kéne zavarja, mert ő nő?
2017. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
24%
Márpedig mondanod kell neki, hogy ez így nem jó. Már csak az egészsége miatt sem. Ha meg nem hajlandó változtatni és jobban odafigyelni, akkor elhagynám. Én se akarnék egy igénytelen kövér nővel leélni egy egész életet.
2017. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
29%

De igaz, nem zavarja! Mégpedig azért, mert biztonságban érzi magát! Ha a kedves unszolásra nem hajlandó lefogyni kicsit, akkor kezdj el udvarolni a csinosabb nőknek, és figyeld meg, hogy őrült diétába, és sportolásba fog kezdeni! Ha szeret, akkor a válás réme meglehetősen jó motiváció lesz a számára!

Pont a napokban gondolkodtam ezen: Miért nem meri senki megmondani a kövér, lusta nőknek, hogy: FOGGYÁL LE!

2017. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azzal nem értek eggyet, hogy kezdj el más nőknek udvarolni, nem hinném hogy ez lenne a legjobb megoldás. Szerintem szimplán közöld vele, hogy fogyni kéne. Ha ennyire nem szeretne akkor motiváld, csináljatok közös edzős programokat, járjatok el kocogni, kezdjetek el otthon tornázni, hasznos közös időtöltés. Nézzetek egészséges, kalória szegény recepteket. Lehet éppen ha vele együtt csinálnád akkor neki is megjönne a kedve.
2017. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
27%

Sajnálom a dolgot, de komolyan.


A barátnőm 178 cm és 67 kg, formás, karcsú alkatú.


A válaszok itteni többsége gyűlölködő lesz veled szemben, mert az emberek végsòkig védelmeznék a jogukat hogy a tetteikért (jelen esetben elhízás), ne kelljen semmi felelősséget vállalniuk.

2017. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
88%
3.: igazi barom dolog azt tanácsolni, hogy másnak kezdjen udvarolni. Tipikus alacsonyszintű játszma, látszik, hogy az érzelmi intelligenciád a béka s...e alatt van.
2017. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
84%

"Miért nem meri senki megmondani a kövér, lusta nőknek, hogy: FOGGYÁL LE!"


De miért csak a nőknek? Ha embereket írtál volna, itt tapsolnék, hogy igazad van.

2017. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
69%
Tenyleg sok a 84 kilo. Kozolnod kene vele. Vagy veszel egy egeszseges receptes ujsagot es mondos h szeretnel egy kicsit nyariasabb zoldseges, gyumolcsos eteleket enni. Rola olvadni fognak a kilok. Foleg ha hetvegente elmentek egyszer ketszer bringazni vagy valami
2017. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
38%

#7

Azért mert a nők meg "merik" vagy inkább tudják mondani a férfiaknak, hogy mennyire szarul néznek ki.

Egy nő viszont elvárja, hogy még akkor is bókolj neki a szépségéről amikor ronda mint a bűn, ezért írt a kérdező Nőket. Meg a kérdés is erre az esetre vonatkozik.

2017. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
54%
9-es, akkor beszélj, ha hozzád szólnak.
2017. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!