Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni egy párkapcsolaton kívüli vonzódást? (A vonzódás nem testi. )

Figyelt kérdés

Adott felnőtt pár, 4,5 éve együtt.

Nekem egy exem van, aki időnként ír. Nekünk sok okból kifolyólag nem jöttek össze a dolgaink, nem illünk össze, a család se fogadta el, én sem voltam szerelmes. Nem lehetett volna jövőnk.


Ő valószínüleg bármikor kapcsolatba lépne velem. Időnként ír nekem, én pedig nem akarok rossz kapcsolatot vele, ezért válaszolok, de egyértelműen mindig jelzem, hogy én a párommal óhajtok maradni.

Viszont pár hete megint megkeresett, és azóta sokat jár a fejemben.


Hogy tudnám kiverni a fejemből? Ez nem szerelem, tudom hogy élőben nagyon lehangoló lenne látni, de mégis sokat gondolok rá, interneten nézegettem, hogy mit csinál mostanában.


A kapcsolatom amúgy nagyon jó, szeretem, és szeretném vele leélni az életem, mert szerintem mindenben összeillünk. Csak emiatt lelkiismeretfurdalásom van.


Egyébként közös ismerettségek miatt az exszel nem tudom teljesen megszakítani a kapcsolatot, időnként össze is futunk (félévente kb).


Mással is volt ilyen? Nagyon rosszul érzem miatta magam. Szívesen beszélgetnék vele, de csak ennyi, viszont nem akarok reményt kelteni benne.



#lelkiismeret-furdalás #harmadik fél #Kapvcsolati problémák
2017. jún. 19. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan megkérném, hogy ne irogasson. Ne add alá a lovat.
2017. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Próbálom nem adni alá, az a gond, hogy érdekes személyiség, szívesen beszélek vele, sajnos.

Egyébként már megkértem rá régebben, nem nagyon érdekelte. Attól is félek, hogy ha nagyon megsérteném, akkor beleszólna az életembe, a kapcsolataimba.


De rendben, köszi ezt a választ, próbálok nem kommunikálni vele.

2017. jún. 19. 13:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most elkezdett irogatni az exem, de lefogom allitani, pedig engem is eloszor csak erdekelt, hogy mi van vele, de mar kibujt a szog a zsakbol.

Egy gerinctelen ember es nem hiaba mentunk szet. Nekem a mostani kapcsolatom tobbet er, mint, hogy legyezgessek az onbizalmam. :)


Vhogy gondolj erre, hogy mit veszithetnel...es a valos problemakra a exeddel kapcsolatban.

2017. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én fordított helyzetben voltam, mint te, suliban összejöttem végzősként a csajjal, együtt voltunk jó darabig, de akkor még nem akartam nagyon lekötni magam és inkább a szabadságot választottam egy idő után helyette és az újabb csajokat. Nos telt múlt az idő , nekem lett egy 2 éves kapcsolatom és bejött ez a facebook őrület anno... megkeresett ott a csaj és rám írt, hogy rég látott, mi van velem blablabla. Nos kicsikarta a találkozót bár én mondtam neki, hogy csakk beszélgetni megyek az első pillanattól fogva éreztem, amikor személyesen találkoztunk, hogy ő bármire képes lenne értem, ha kellett volna most rondát írok, de ott hanyatt vágta volna magát szét tett lábakkal is a cél érdekében. Szép csaj nagyon, azóta szép nő, de nekem kapcsolatom volt és én soha nem csaltam meg egy barátnőm se így, akkor nemet mondtam neki és mondtam, hogy nem találkozom vele többet és ne zaklasson. Megértette!? Nem hiszem, mert valahonnan azonnal megtudta, hogy vége lett a kapcsolatomnak, pedig én nem írtam ki soha a családi állapotomat és nem is egy városban lakunk. Azonnal feltűnt ismét . Viszont megmondtam neki, hogy csak szex lehet köztünk és csak is addig, amíg nem lesz állandó barátnőm. Belement természetesen, mert neki ez is több volt, mint a semmi. Érdekes dolog én nem tudom te, hogy fogod kezelni a helyzetet most, hogy neked is van párod, de lehet te is az én helyembe fogsz lépni és ugyanez le fog veled is játszódni, ha szakítasz, majd a pároddal netán valamikor. 37F
2017. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Próbálom nem adni alá, az a gond, hogy érdekes személyiség, szívesen beszélek vele, sajnos."


Ezt az ócska kifogást ugye sem gondoltad komolyan.. Érdekes személyiségből rengeteg van a világon, találsz olyat bőven beszélgetésre, aki nem ex és nem kavar fel. Már rég le kellett volna tiltanod ebben a helyzetben, teljesen mindegy, hogy jó beszélgetőpartner, azt sokkal könnyebb találni, mint kiegyensúlyozott párkapcsolatot. Nem lehet minden egyszerre, el kell döntened, mi a fontosabb.

2017. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha tartod vele a kapcsolatot és néha látod öt, a gondolataid is körülötte lesznek.

Szerintem minden ami vele kapcsolatos, torolj ki a fejedbol.

Nalam, nem mondom hogy 100% ban sikerült, de kicsit jobb, szerintem. :)

De én fényképet, ruhát mindent eltüntettem,hogy ne is lássam.

Hiányzik, de ez van, talán jobb így. :(

2017. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A legrossszabb, hogy időnként felbukkan élőben, hát úgy nem olyan jó a kommunikációs képessége, minden varázsát elveszti.


Amúgy nagyon köszi az eddigi válaszokat,mind hasznos, és igazad van utolsó, tényleg rossz kifogás.

Talán az a bajom, hogy nem nagyon vannak barátaim, leginkább napi szinten csak a párommal beszélek meg a családommal.


A gimis barátok eltűntek, egyetemen pedig jóba vagyok sok emberrel, de nem beszélgetek velük privát dolgokról.


Igen, tök jó, hogy írtatok, beszélgetőpartnert kéne szereznem... Vagyis barátokat. Csak hát az sem túl könnyű, ha az ember kissé befelé forduló nő.

2017. jún. 19. 14:21
 8/15 A kérdező kommentje:
Én szakítottam, és amúgy az egész kapcsolat hülyeség volt. Az a fura, hogy eddig ezt nem éreztem a szakítás óta, hogy ilyen szívesen beszélgetnék vele. Sose találkoznék vele kettesben, de sajnos most még ezen is elmerengtem. Nem is értem. Ő egyébként kategóiákkal rosszabb parti is mint a jelenlegi párom, csúnyán fogalmazva.
2017. jún. 19. 14:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor nálad tényleg az van, hogy nincs kivel nagyon beszélgetned a párodon kívül, pedig ilyen ember kell az életébe mindenkinek, sokan járnak úgy, akik a párjuk miatt hanyagolják a barátaikat és a végén, mikor szakítanak 5-6 év múlva azt veszik észre, hogy azok a barátok biza már eltűntek, mert a párjuk miatt hanyagolták a barátokat...
2017. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Talán az a bajom, hogy nem nagyon vannak barátaim, leginkább napi szinten csak a párommal beszélek meg a családommal."


Őszintén szólva szerintem ez a legvalószínűbb, csak még nem rendelkezel elég önismerettel ahhoz, hogy felismerd miből fakad pontosan az összezavarottságod és a hasonló érzéseid. Foglalkozz önismerettel amennyit tudsz, nagyon meg fog ám térülni :)


Szerintem érdemes lenne kicsit jobban nyitnod a környezetedre. Egy barátság sem kezdődik úgy, hogy az elejétől kezdve privát dolgokról bezsélgettek, ahogy fokozatosan mélyül az ismerettség, majd ezek a témák is megjelennek és szépen átalakül barátsággá. Nem tudom miért tűntek el a gimis barátok, ha nem volt semmi negatív esemény, hanem a szokásos életszakasz lezárása utáni eltávolodás, akkor simán felveheted valamelyikükkel a kapcsolatot újra, egy próbát megér. Ha jóban vagy a csoporttársaiddal, akkor próbálj legalább a legszimpatikusabbakkal több programot szervezni (lehetőségekhez mérten időnként kettesben is), alakul majd ez magától. Sok sikert!

2017. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!