Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet szokott mondani poénbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet szokott mondani poénbol a parod/ferjed?

Figyelt kérdés
Itt volt parom haverja, es arrol beszelgettek, hogy el kene menni Pestre enni egy jot. Mire parom azt mondja, ja elmegyunk es kurv.azunk is egyet abbol a penzbol. Mondtam neki, hogy ez nekem serto es tiszteletlen, szerinte viszont mindenki mond ilyesmit es csak en fogom fel igy. Valaszaitokat neki is cìmezhetitek, ugyanis meg akarom neki mutatni.
2017. jún. 19. 14:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%

Igen és nem zavar, mert közben mindig somolyogva néz rám.


Tavaly én is mondtam hogy a céges karácsonyi bulin majd elengedem magam, van egy új jóképű srác.

Nekem extrém feltékenykedés lenne az ilyeneket komolyan venni.


Édesapám még kamasz koromban azt tanította nekem, hogyha egy feleség végighallgatná ahogy a férje 1 órán keresztül a legjobb barátaival beszélget privátban, minden feleség egyből el akarna válni.

2017. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ, h ti hogy szoktatok egymással poénkodni. Mi a párommal nyitottan viccelődünk, persze határokkal, de ők is szoktak haverjával ezzel poénkodni, h "elmegyünk k.rvzni" de én ezen nem tudok besértődni... :)
2017. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
Konkrétan ilyet még nem mondott, de poénból szokott mondani olyat, amit nem viselnék el, ha nem tudnám 100%-osan, hogy viccből mondja (pl. "Még egy ilyen és elhagylak!" "Hozzá' má' nekem egy pohár vizet, ásszony, de k...a gyorsan!")... ezt meg azért érzem, látom a hangsúlyból, mimikából.
2017. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
50%
Néha szokott poénkodni bébiszitterekkel :D Mondom is neki, hogy ha megkívánja a 60 éves szomszédnénit, felőlem váljék kedves egészségére, aztán jót röhögünk :D
2017. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
En sose mondok neki Ilyet, ezert elvàrom, hogy ne viccelodjon ezekkel Pl hogy azert borotvalkoztam meg, mert megyek csajozni stb ez nekem nem poen. En sose mondom hogy na felvettem a legkisebb szoknyam hatha osszejon egy ingyen ital
2017. jún. 19. 14:58
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk én szoktam ilyet többször mondani (én vagyok a nő), de mindketten bedobunk néha 1-1 ilyen poént (pl "Később érek haza, tudod, megyek a másik csajomhoz/pasimhoz", stb..)

Mondjuk ehhez kell a bizalom, hogy 100%-ig biztosak lehessünk mindketten abban, hogy csak poén. Meg van, hogy valami félresikerül - félreérti egyikünk a viccet, vagy épp rossz passzban talál be valami poén - olyankor őszintén elmondjuk, hogy rosszul esett, a másik bocsánatot kér, megöleljük egymást, és minden megy tovább.

Szóval kell hozzá bizalom, és tiszteletben kell tartani, ha a másik jelzi, hogy sok. Máshogy nem működik az ilyen vicceskedés.

2017. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%

5


Pedig mondhatnád, mert akkor viccesebb ember, kellemesebb személyiség lennél.


A féltékenység mindenkinek rosszul áll nemtől függetlenül, ha nincs konkrét közvetlen ok a bizalmatlanságra.

2017. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%

Ennél durvább dolgokkal is szoktunk egymással viccelődni, egy ilyen viccelődés el se érné az ingerküszöböm, nemhogy még megsértődjek rajta. Mindketten ironikul, szarkasztikusabb emberek vagyunk, olyan dolgokon is lazán viccelődünk, amitől te valószínűleg kirohannál a világból, a kérdésed alapján legalábbis.


Szeret és tisztel a férjem, de ez nem abban mutatkozik meg, hogy kerül minden sértőnek hatható humort, hanem abban, ahogy bánik velem a hétköznapokban. Számomra felfoghahatlan, hogy ezen valaki képes megsértődni.


29/N

2017. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező ne haragudj, de nagyon savanyú egy személyiség vagy, pedig sokszor úgy érzem, h én vagyok hiperérzékeny...:D Oké nem lehetünk egyformák, de szerintem kissé túlzásba esel ezekkel, h "megborotválkozom a nőknek" mondattal se poénkodhat. Így azt fogod elérni, h semmit nem fog merni neked elmondani. Vajon, h reagálnál arra, h ha pl. a munkahelyén egy kolléganője megdicsérné az ingjét/felsőjét vagy bármijét és ezt elmondaná neked?!
2017. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
28%

Természetesen mi is mondunk ilyesmit, ha "pénz áll a házhoz". Olyankor "krvázni megyünk és patakokban fog folyni a szesz, csíkokban a kokó!"


Ez praktice azt jelenti, hogy a szokásos bolti bevásárláskora kosárba a kaja mellé bekerül egy csoki, vagy egy doboz sör. (Ultradőzs-esetben mindkettő.)


Szóval ha ezen te besértődsz, akkor javaslom a fickónak, hogy keressen helyetted egy élhető-szerethető Nőt, mert te még nagyon gyerek vagy.

2017. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!