Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha emberileg imádom a barátom, szerelems is vagyok belé, de szexuálisan már nem igazán vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt (24-25 évesek vagyunk, eyütt is lakunk már), ebből 2 év totális szerelem és vonzalom volt. Viszont mostanában már egyszerűen nem "indít be" annyira, mint régebben. Már kb. kötelességből fekszem csak le vele, én annyira nem élvezem. Igaz, hogy eléggé meghízott az utóbbi időben, régen sem volt kigyúrt, de akkor valahogy nem is zavar. Mostanában viszont már egyre inkább zavar ez is. Sokkal vonzóbbnak találok más fiúkat, sajnos. Tehát nem frigid vagyok vagy ilyesmi... De mindemellett imádom őt, a személyiségét, a reakcióit, a humorát, mindent, de hova tűnhetett a szexuális szikra? Valahogy vissza lehet még hozni? Valakinek van/volt hasonló tapasztalata? Köszi!

2017. jún. 19. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok, párom 29 lesz, nálam is volt ilyen időszak.

Én magamon azt figyeltem meg, hogy ha iszunk egy pohár bort, attól teljesen felszabadulok, és sokkal jobb lesz utána a szex.

A másik amire rájöttem, hogy engem a sok csók indít be... Ezeket ki kell tapasztalni.

Amúgy nálam szerintem talán még az is számít, hogy a ciklus melyik részén vagyok.


Amúgy most nem azt mondom, hogy piáljatok, csak hogy magamon ezt vettem észre. Nálunk ha nincs sok csók, én is csak kötelességből csinálom.


Nem tudom, hogy ez segítség-e, nekem most ennyi jutott eszembe. Ilyenkor mindig jönnek a beöltözős játékok meg segédeszközök válasznak, hát nem tudom...

2017. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy sokan elkényelmesednek a kapcsolatukban. Mivel megszokta a jelenlétedet és azt, hogy ott vagy neki mindig, ezért nem kell tennie semmit magával, hogy formában maradjon, mert ígyis-úgyis mellette vagy. Ez szörnyű. Az ember sosem kényelmesedhet el. Valahogy rá kell venni, hogy kezdjen sportolni, szerintem a közös sportolás is remek randi tud lenni. Rángasd el magaddal!
2017. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ez a csókos jó ötlet lenne, csak már sajnos azt sem kívánom annyira tőle. :S A közös edzéseket már próbáltam, de max. 1-1x tudtam rávenni, de majd még erőteljesebben fogom elrángatni magammal... :D Hátha bejön, mert - nem beképzeltségből - de már a kívülállók sem értik, hogy miért vagyok vele, mert külsőleg elég nagy köztünk a különbség (és így egyre csak nő...). Csak, mint említettem ez régebben engem kicsit sem zavart, ma viszont sajnos igen. :(
2017. jún. 19. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Hátha akkor lefogyik, és akkor majd újra lesz csaja. Az a baj, hogy így mind a kettőt öket átvered. Utána még lehettek barátok. Azt írtad, hogy szerelmes vagy még bele. Ha valóban az volnál, ilyen gondod nem lenne. Te már maximum barátként tekintesz rá, így már ez a kapcsolat sem jó. Szakíts, hisz fiatalok vagytok, még könnyen találhattok új párt magatoknak.
2017. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele erről! Úgy könnyebb megoldani.
2020. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!