Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék véglegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék véglegesen felülemelkedni azon, hogy a barátomnak sokkal, de sokkal fontosabb a legjobb barátja, mint én?

Figyelt kérdés

időről időre sikerül elfelejteni, de aztán újra felötlik bennem. az a baj, hogy ezt ki is mutatja, és nagyon sokszor meg is nyilvánul.


pl mikor épp nem laktak együtt a kollégiumban, akkor 2naponta arról hisztizett nekem, hogy jaj de rég látta, és mennyire hiányzik neki, pedig még akkor is többet találkozott vele hetente, mint velem.


aztán volt, hogy mondta nekem, hogy tanulnia kellene, ezért megkért, hogy menjek haza előbb, amit én szívesen meg is teszek, mert nekem is fontos a tanulás... viszont ezután kb pár óra múlva mondta, hogy mennie "kell" be városba, mert a legjobb barátja ki van akadva, meg rosszkedvű, és fel kell vidítania.


harmadikként pedig ha velem történik valami rossz, az nem rázza meg különösebben, meg sokszor le is szól, hogy ne fújjam fel a dolgokat, de amikor a barátja nem kap kollégiumot a félévre, akkor hetekig rossz kedve van, mert hogy ez mennyire szörnyen rossz dolog...


olykor sikerül tényleg elfelejteni időkre, de az a baj, hogy tényleg kimutatja, nem tagadja... hogyan lehet ezen véglegesen felülemelkedni? szeretnék már..


2010. máj. 19. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg kinövi.E felett nem kell felülemelkedni.Idővel a párod lesz a legjobb barátod.Ha már több éve együtt vagytok és még mindig ez a helyzet, akkor ott kell hagyni.
2010. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ha két és fél év alatt nem következett be, akkor mikor??:)


én 18 vagyok amúgy, ő meg 23.

2010. máj. 19. 16:40
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
tipikus.állíts neki csapdát,legyen ezentúl neked is a barátnőd a fontosabb nála,mikor talizna veled mondd neki h a barátnőd rosszkedvű és most vele akarsz lenni.kevés időt legyél vele és akkor is nagyon siess a barátnődhöz...stb. nőből vagy!menni fog!:)játssz egy jót!
2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de azért lassan tényleg ideje lenne észhez térnie akkor.Valószínűleg könnyebb lenne,ha együtt laknátok.Talán tényleg kicsit furfangoskodhatnál.Nincs jobb ötletem nekem sem.Csak amit már javasoltam.
2010. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

már próbálkoztam ezzel.:( úgy is, hogy fiúval maradtam tovább, mint mondtam neki, úgy is, hogy lánnyal, és semmi haszna nem volt.


az a baj, hogy nekik ráadásul ilyen "fura" kapcsolatuk van. jóban vagyok a barátjával is, és amikor mondom neki, hogy Istinek ma milyen rossz kedve volt, akkor csak néz, hogy tényleg, ő nem is vette észre. a legjobb barátja még az otthoni címét sem tudta, és azt gondolta, hazudok, amikor mondtam neki, hogy a barátom sírt, amikor szakítani akart velem... (még régebben). alig ismerik egymást. mindketten azt hiszik a másikról, hogy tökéletes, és ezt is játsszák meg...

2010. máj. 19. 16:45
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy simán meleg és szerelemes a barátjába?

:) Egy hirtelen gondolat volt.


Szex jól működik közöttetek (vagyis a lányok hozzák lázba)?

2010. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

homofób...:) de nagyon:D


a szex jól működik, azzal nem volt gond.

2010. máj. 19. 16:51
 8/20 A kérdező kommentje:
egyébként néha már én sem tudom, ki jár kivel, és bennem is felmerült már... de nem, ez valószínűtlen.
2010. máj. 19. 16:51
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az ugrott be, hogy lehet több van ott mint barátság, amúgy ahogy olvasom ez csak egy felszínes, maszk alapú barátság, próbáltál már beszélni vele erről? Egy próbát megér, még ha próbáltad is! Vagy adj neki ultimátumot! Vagy veled tölt több időt (persze ne hanyagolja el a haverokat se) vagy szevasz.
2010. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

volt egyszer, hogy rosszat mondtam a barátjára, mert tudtam, (láttam...) hogy rá fog mászni barátnőmre, és ki fogja használni. és ekkor nagyon csúnya veszekedésünk volt, hogy én hogy mondhatok ilyet róla. és igazam is lett... szóval még én is jobban átlátok a barátján, mint ő maga... de mind a ketten "legjobb barát"-nak tartják egymást, és ebből nem engednek. szerintem ha én ezt megcáfolnám, akkor abból szakítás lenne...


az ultimátum meg nem használt, mert le lettem cseszve, hogy én miért kényszerítem arra, hogy köztem meg a legjobb barátja között válasszon és ő nem fog ilyet tenni.

2010. máj. 19. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!