Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak csináltam kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak csináltam kicsit pikánsabb képeket és most azzal fenygetőzik, h felteszi őket egy közösségi portálra. Mivel megromlott a kapcsolatunk szerinte mindenért én vagyok a hibás. Mivel térítsem jobb belátásra h ne tegye meg? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mindenért engem okol,olyan h lassan pasival se állhatok szóba,h ha nagyon mérges meg is üt néha.Nem tudom mit tegyek lelkileg terrorizál az utóbbi időben.A képeimet meg csak Neki csináltam és nem szeretném,h ha kiadná őket...mivel még mindig szeretem.
2010. máj. 19. 19:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Minek kéne történnie, hogy kiszeress egy ilyen tetűből? Amúgy igen, hibáztál, hogy azokat a képeket nem a megfelelő személynek készítetted. Kénytelen leszel vállalni értük a felelősséget. De ha nem rakja ki akkor gondolom nagyon fogsz örülni, hogy milyen rendes és még jobban fogod szeretni.....
2010. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Aludj nála, és mikor alszik töröld ki a telójáról, gépéről a képeket. Vagy szex után fotózd le te is meztelenül és mondd meg, hogy felteszed te is, ha ő is. :)
2010. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
már nem szerelem ez hanem inkább szeretet,ami lassan átcsap utálatba...
2010. máj. 19. 19:28
 4/30 anonim ***** válasza:
Talán legközelebb ne csinálj ilyen képeket!Majd felnézek excsajok.hu-ra hátha megtalállak!
2010. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod ott?

A képekkel úgysem tudsz mit csinálni, sajna ahogy előttem is írták, nem a megfelelő embernek csináltad őket és kész. Két napig csámcsognak rajta, majd elfelejtik, de nem értem mit keresel még egy ilyen ember mellett?!?!?!?!

2010. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen pasi teged nem erdemel meg! Nem engedheted meg hogy usson! Akarmennyire is szereted el kell hagyd! A kepeket vedd el tole vagy toruld ki! Valahogy csak meg tod csinalni! Ilyen kapcsolatot nem erdemes es nem helyes fenntartani! Ha veletlenul is felteszi egy oldalra , tobbet nem csinalhat neked! Nem lesz mivel fenyegessen! Ha gondolod egy szulotagot is segitsegre hivhatsz! IGY NEM MEHET TOVABB!
2010. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Hát holnap már a napiszarról fogsz mosolyogni a sok kis recskagép monitorján:D
2010. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
nem tudom a képeket törölni..a legszebb h még 1 évig el kéne viselnem,mivel az osztálytársam.. a legszebb h nekik privátban is el akarja küldeni..a szüleim a képekről nem tudnak..
2010. máj. 19. 19:42
 9/30 anonim ***** válasza:

Fenyegesd vissza, hogy feljelented, ha a képeket nyilvánosságra hozza - és ha esetleg a TE oldaladra teszi, akkor is vissza lehet keresni, hogy nem a te IP-dról lett feltöltve.

Neki igen sokba kerülne, ezért jobb, ha meggondolja magát.

2010. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

szerezz be egy veröembert,egy hekkert és egy testört.

veröembert h meg tudjad veretni ha feltenné,hekkert ha nem használna a veröember és egy testört a saját biztonságod érdekébexd

amugy komolyra forditva a szot,velem is történt ilyen. nagyon naiv és tapasztalatlan voltam:S

2010. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!